6 способів прибрати довгу чубок з очей

By | 25.10.2015

Чубчик підходить дівчатам з волоссям будь-якої довжини. Вона виглядає красиво, як з короткими, так і з довгими, як з прямими, так і з кучерявими локонами. Вона також є ідеальним камуфляжем для того, щоб приховати зморшки, висипи або інші вади на лобі.

При виборі зачіски з чубчиком, головне – врахувати форму свого обличчя. Якщо ви володарка овального обличчя, тоді ви можете дозволити собі будь-яку конфігурацію чубчика, довжину і густоту, однак якщо у вас квадратне або кругле обличчя, тоді вам варто більш ретельно підійти до вибору hairstyle з таким незвичайним елементом.

Вкрай необхідно мати уявлення про те, як прибрати чубок в домашніх умовах, не прибігаючи до допомоги професійного перукаря, адже іноді вона набридає і її хочеться заколоти. Багато провідні фахівці пропонують чимало креативних і стильних ідей укладок. Враховуючи їх основні рекомендації, ми зробили добірку кращих варіацій, які можна реалізувати самостійно.

Спосіб № 1

Якщо ви відростили довгу чубок і не знаєте, як її укласти, тоді просто спробуйте заплести її у французьку косу, роблячи підхоплення з одного боку. Кінчик такий косички можна прикрасити красивою шпилькою. Не обов’язково декорувати її бантом, можна підібрати будь-який аксесуар на свій смак.

Розчешіть волосся і збризніть їх небагато спреєм. Розділіть чубок на три прядки і починайте плести косу у французькому стилі, роблячи підхоплення з верхньої частини голови. Для додання додаткового обсягу бічні пасма можна трохи витягнути. Кінчики зафіксуйте гумкою або будь-який інший шпилькою.

6 способов убрать длинную челку с глаз

От і все! Цей оригінальний метод того, як гарно прибрати чубок, допоможе вам змінюватися щодня і створювати нові своєрідні образи.

6 способов убрать длинную челку с глаз

Спосіб № 2

Відросла чубок можна заплести в косу у французькому стилі, роблячи підхоплення з одного боку, а до кінця плетіння – з двох (зверху і знизу).

Розділіть її на три прядки і починайте плести французьку косу. Її кінчики закріпіть невидимками хрест-навхрест або зав’яжіть гумкою, колір якої буде гармонійно поєднуватися з відтінком ваших локонів. Зробіть начісування на маківці, злегка піднявши волосся. Надіньте красивий обруч.

6 способов убрать длинную челку с глаз

Якщо такий hairstyle виконати акуратно, то він може з повсякденного перетвориться в вечірній або навіть у святковий.

6 способов убрать длинную челку с глаз

Спосіб № 3

Даний варіант припаде до душі тим, хто досі не знає, як укласти відросла чубок.

За допомогою щипців злегка накрутіть все волосся і чубчик. Зробіть низький тугий хвостик збоку. Зафіксуйте його гумкою. Довгим пасмом обкрутите гумку і закріпіть невидимкою, як показано на фото.

6 способов убрать длинную челку с глаз

Цей спосіб допоможе додати формі обличчя якусь романтичність і витонченість.

6 способов убрать длинную челку с глаз

Спосіб № 4

Цікава ідея того, як укласти чубок, на стадії її відрощування.

Зав’яжіть тугий хвіст і скрутіть з нього пучок.
6 способов убрать длинную челку с глаз Пов’яжіть шарф, за допомогою якого ви зможете візуально відокремити відросла чубок від загальної маси волосся.
6 способов убрать длинную челку с глаз Утюжком “пройдіться” по прядків, намагаючись витягнути чубок таким чином, щоб вона обрамляла особа.
6 способов убрать длинную челку с глаз

Спосіб № 5

Нанесіть на всю поверхню волосся стайлінговий засіб. Виділіть центр чубчика, що за допомогою звичайної гумки зробіть з неї пухнастий хвостик, залишивши кінчик всередині нього. В результаті таких маніпуляцій у вас повинна вийти своєрідна петелька. Після за допомогою щипців накрутіть все волосся, надавши їм додатковий об’єм. Петельку злегка распушите і закріпіть одну з її сторін за допомогою невидимки біля самих коренів.

6 способов убрать длинную челку с глаз

Ось цей милий і веселий спосіб того, як укласти чубок, може стати прекрасним повсякденним варіантом.
6 способов убрать длинную челку с глаз

Спосіб № 6

Злегка відросле волосся можна прибрати з очей таким нехитрим методом:

Розчесані чисті волосся розділіть косим вертикальним проділом. Таким чином, вся чубчик повинна опинитися на одній стороні. Нанесіть трохи лаку для сильної фіксації. Зафіксуйте кінчики невидимкою.

6 способов убрать длинную челку с глаз