Аміксин — інструкція по застосуванню

By | 20.07.2015

Інструкція по застосуванню Показання до застосування Аміксин дитячий Аміксин — як приймати Аміксин — антибіотик чи ні Протипоказання до Амиксину Що краще — Кагоцел або Аміксин Інгавірін або Аміксин — що краще Аміксин або Лавомакс — що краще Відгуки Аналоги

Амиксин — инструкция по применению

Якщо імунна система працює без збоїв, забезпечуючи повноцінний захист організму, можна не турбуватися про виникнення захворювання. Але якщо Імунітет знижений, вірусні агенти безперешкодно проникають у слизову дихальних шляхів, починають активно розмножуватися, викликаючи Симптоми ГРВІ.

Аміксин IC переслідує дві мети:

  Дитячий Аміксин допомагає організму боротися з інфекційними агентами при зниженні природних захисних чинників. Аміксину і його дженерики покликані ефективно боротися з уже внедрившимися вірусами, блокуючи їх активність і попереджаючи згубний вплив на організм.

Аміксин для дітей – ефективний противірусний засіб, діючим компонентом якого є тиролон. Це речовина, при прийнятті його всередину, стимулює виділення особливих захисних білків — інтерферонів. Основна їх функція – ліквідація патогенних агентів, що потрапили в організм.

Існує три різновиди інтерферонів, кожна з яких впливає на певні віруси і допомагає організму своєчасно позбутися від шкідливих мікроорганізмів. Противірусний препарат Аміксин направлено активізує їх вироблення, підстьобуючи імунітет при необхідності.

Інструкція по застосуванню

РОЗГОРНУТИ ІНСТРУКЦІЮ АМІКСИН

Інструкція взята з сайту: Http://www. piluli. ru/product/Amiksin

Amiksin

Склад і форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою від світло-жовтого до жовтого кольору, круглі, двоопуклі; на поперечному розрізі видні 2 шари; ядро таблетки оранжевого кольору.

1 таблетка містить тилорона 60 або 125 мг;

допоміжні речовини: магнію карбонат основний, ПВП, кальцію стеарат, аеросил, олія вазелінова, цукор, тальк, тропеолин Про, титану діоксид, желатин, віск бджолиний;

у банках полімерних по 6 або 10 шт. в пачці картонній 1 банку.

Фармакологічна дія

Аміксин — противірусний препарат, індуктор синтезу інтерферону.

Ефективний при багатьох вірусних інфекціях (у т. ч. викликаних вірусами грипу, іншими збудниками гострих респіраторних вірусних інфекцій, Вірусами гепатиту, герпесу).

Механізм противірусної дії пов’язаний з інгібуванням трансляції вірус-специфічних білків в інфікованих клітинах, унаслідок чого пригнічується репродукція вірусів.

Аміксин стимулює утворення в організмі інтерферонів альфа, бета, гамма. Основними структурами, що продукують інтерферон у відповідь на введення Аміксину, є клітини епітелію кишечника, гепатоцити, Т-лімфоцити, нейтрофіли. Після прийому препарату внутрішньо максимум продукції інтерферону визначається в послідовності кишечник-печінка-кров через 4-24 год

Аміксин має імуномодулюючу дію: стимулює стовбурові клітини кісткового мозку, залежно від дози посилює антитілоутворення, зменшує ступінь імунодепресії, відновлює співвідношення Т-хелпери/Т-супресори.

Аміксин, показання до застосування

У дорослих:

   вірусні гепатити А, В і С; герпетична інфекція;

Цитомегаловірусна інфекція

   ; грип та ГРВІ (профілактика і лікування); у складі комплексної терапії інфекційно-алергічних і вірусних энцефаломиелитов (розсіяний склероз, лейкоэнцефалиты, увеоэнцефалиты); у складі комплексної терапії

Туберкульозу легень

  ; у складі комплексної терапії урогенітального та респіраторного хламідіозу.

У дітей старше 7 років:

  грип та ГРВІ (лікування).

Протипоказання

  вагітність; лактація (грудне вигодовування); вік до 7 років; підвищена чутливість до препарату.

Спосіб застосування та дози

Для неспецифічної профілактики вірусного гепатиту А препарат призначають у дозі 125 мг на тиждень протягом 6 тижнів.

При лікуванні вірусного гепатиту А доза в перший день становить 125 мг 2 рази/добу, потім переходять на прийом 125 мг через день. Курс лікування — 1.25 г (10 таб.).

При лікуванні гострого гепатиту В у перший і другий день доза препарату становить 125 мг/добу, а потім 125 мг через день. Курс лікування — 2 г (16 таб.).

При затяжному перебігу гепатиту В в першу добу доза препарату становить 125 мг 2 рази/добу, потім 125 мг через день. Курсова доза — 2,5 г (20 таб.).

При хронічному гепатиті В у початковій фазі лікування сумарна доза становить 2,5 г (20 таб.). У перші 2 дні добова доза 250 мг, потім переходять на прийом 125 мг через день. У фазі продовження лікування сумарна доза становить від 1.25 г (10 таб.) до 2,5 г (20 таб.), при цьому препарат призначають у дозі 125 мг на тиждень. Курсова доза Аміксину варіює від 3.75 до 5 г, тривалість лікування становить 3.5-6 міс. залежно від результатів біохімічних, імунологічних і морфологічних досліджень, що відображають ступінь активності процесу.

При гострому гепатиті С у перший і другий день лікування Аміксин призначають у дозі 125 мг/добу, потім 125 мг через день.

Курсова доза — 2,5 г (20 таб.).

При хронічному гепатиті С у початковій фазі лікування сумарна доза становить 2,5 г (20 таб.). У перші 2 дні препарат приймають у дозі 250 мг/добу, потім 125 мг через день. У фазі продовження лікування сумарна доза становить 2,5 г (20 таб.), при цьому препарат призначають у дозі 125 мг на тиждень. Курсова доза Аміксину — 5 г (40 таб.), тривалість лікування становить 6 міс. залежно від результатів біохімічних, імунологічних і морфологічних досліджень, що відображають ступінь активності процесу.

Для Профілактики грипу та ГРВІ Аміксин призначають у дозі 125 мг 1 раз на тиждень протягом 6 тижнів.

Для лікування грипу та інших ГРВІ в перші 2 дні хвороби Аміксин призначають у дозі 125 мг/добу, потім 125 мг через день. Курсова доза — 0.75 г (6 таб.).

Для лікування герпетичної, цитомегаловірусної інфекції доза препарату у перші 2 доби становить 125 мг, потім приймають по 125 мг через день. Курсова доза — 2,5 г (20 таб.).

При урогенітальному та респіраторному хламідіозі Аміксин призначають у дозі 125 мг/добу протягом перших 2 днів, потім по 125 мг через день. Курсова доза — 1.25 г (10 таб.).

В комплексній терапії нейровірусних інфекцій дозу встановлюють індивідуально, тривалість курсу — 4 тижні.

В комплексній терапії туберкульозу легень у перші 2 дні препарат призначають по 250 мг/добу, потім по 125 мг через день. Курсова доза — 2,5 г (20 таб.).

Дітям старше 7 років рекомендують застосовувати препарат у формі таблеток 60 мг.

При неускладнених формах грипу або інших ГРВІ препарат призначають у дозі 60 мг (1 таб.) у добу після їди на 1-й, 2-й і 4-й день від початку лікування. Курсова доза — 0.18 г (3 таб.).

При розвитку ускладнень препарат приймають на 1-й, 2-й, 4-й, 6-й день від початку лікування. Курсова доза — 0.24 г (4 таб.).

Препарат приймають внутрішньо після їди.

Побічна дія

З боку травної системи: в окремих випадках — симптоми диспепсії.

Інші: можливі короткочасний озноб, Алергічні реакції.

Особливі вказівки

У складі комплексної терапії нейровірусних інфекцій Аміксин застосовують під наглядом лікаря.

Аміксин сумісний з антибіотиками та засобами традиційного лікування вірусних та бактеріальних інфекцій.

Умови зберігання

Препарат слід зберігати в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності — 3 роки.

Показання до застосування

Аміксин знайшов широке застосування в лікуванні вірусних гепатитів, герпесного поразки. В інструкції до препарату Аміксин сказано, що засіб призначається при цитомегаловірусної інфекції.

Основним показанням до застосування Аміксину є будь-яке гостре респіраторне вірусне захворювання. В інструкції сказано, що Аміксин IC відрізняється від аналогічних імуностимулюючих препаратів тим, що цілеспрямовано діє на всі три різновиди інтерферонів – альфа, бета і гамма. Саме тому його дія поширюється на більшість вірусних агентів, незалежно від ураженого органу.

Тиролон, що входить до складу препарату Аміксин, часто включається в комплексну терапію енцефаліту та енцефаломієліту, викликаного вірусами.

В інструкції до Амиксину IC зазначено, що препарат можна призначати при тяжких загальних невірусних захворювань, наприклад, при туберкульозі. Показанням до застосування Аміксину є і внутрішньоклітинна Інфекція – хламідіоз.

Ліки Аміксин стимулює імунітет і підвищує опірність організму. Педіатри вважають, що найкращою ефект можна отримати від Аміксин при грипі. Слабким, часто хворіє, діткам приймати Аміксин слід як основне ліки від ГРВІ.

Аміксин дитячий

Виробник Аміксину вказує, що найбільшу ефективність препарат показує при лікуванні вірусного ураження органів дихання при зниженні власного імунітету організму. У цьому випадку Аміксин IC може бути призначений як основне лікарський засіб або як доповнення до інших препаратів від застуди. Останній варіант лікування обґрунтований при тяжкому перебігу захворювання, коли існує необхідність в додатковому лікуванні антибіотиками або велика ймовірність розвитку ускладнень.

Як приймати дітям Аміксин при профілактиці ГРВІ? В анотації до Амиксину сказано, що дитяча доза становить 60 мг тиролона. Судячи за відгуками лікарів, дитячий Аміксин – прекрасний профілактичний засіб. Щоб уникнути вірусної інфекції досить давати щотижня всього одну таблетку Аміксину для дітей. Перерва між прийомами повинен бути 7 днів, курсовий прийом Аміксину Айсі розрахований на 6 тижнів.

Як приймати Аміксин Дітям при застуді? Відгуки лікарів кажуть, що Аміксин для дітей з семирічного віку при простудних захворюваннях слід приймати за схемою: 60 мг ліки призначаються одноразово на перші, другі та четверті добу захворювання. Тобто при лікуванні простого грипу досить прийняти всього три таблетки. Виробник Аміксину вказує, що при наявності ускладнень вірусної інфекції слід додати 4-ту таблетку на шостий день лікування.

Повторювати лікування дитячим Амиксином можна не більше трьох разів на рік. При порушенні зазначеної схеми лікування ефективність Аміксину для дітей може істотно знизитися. Відгуки показують, що слід строго дотримуватися графіка лікування.

Аміксин — як приймати

В анотації до Амиксину сказано, що лікарський засіб захищено спеціальною оболонкою, яка запобігає руйнуванню діючого компонента в кислому середовищі шлунка. Тиролон активізується в просвіті кишечника, всмоктуючись в кровоносне русло. Тому таблетки Аміксину слід ковтати цілими, не розжовуючи або подрібнюючи перед вживанням. Противірусна Аміксин приймається після прийому їжі.

Аміксин — антибіотик чи ні

При хорошому імунітеті організм сам в змозі впоратися з вірусом. Однак при зниженні його таблетки Аміксин можуть надати істотну підтримку організму. Як показує статистика, дуже багато пацієнтів не можуть точно сказати, Аміксин – це антибіотик чи ні. Багатьох вводить в оману назва цього препарату, співзвучне з відомими антибактеріальними засобами – Амоксициліном або Ампіциліном. Діюча речовина Аміксину, тиролон, входить до групи противірусних препаратів. Тому можна з упевненістю стверджувати, що Аміксин – це не антибіотик.

На відміну від антибактеріальних препаратів призначення противірусного препарату Аміксину практично завжди обгрунтоване. Склад Аміксину допомагає не тільки впоратися з патогенним агентом, але і мобілізувати власні захисні сили організму. Слід нагадати, що антибіотики впливають виключно на бактерії, не надаючи ніякого впливу на віруси. Склад препарату Аміксину направлено бореться з вірусними агентами.

Побічно ліки може позитивно впливати і при бактеріальної інфекції, підвищуючи опірність організму. Тому при важких бактеріальних ураженнях слід підключати до антибактеріальної і протизапальної терапії Аміксин або його дженерики – це підвищить ефективність лікування, прискорить одужання.

Протипоказання до Амиксину

Протипоказанням до прийому Аміксину є такі стани:

   Протипоказанням до Амиксину вважається виношування дитини. При вагітності Аміксин не можна пити на будь-якому терміні. В інструкції до Амиксину зазначено, що ліки не можна приймати при

Годування грудьми

   . Аміксин і його дешеві аналоги не можна призначати дітям до семирічного віку. Сумісність Аміксин і алкоголю умовна.

Приймати алкоголь

  під час лікування Амиксином не слід, хоча він і не протипоказаний. Проте слід врахувати, що одночасне призначення з Амиксином антибіотиків ставить табу на прийом спиртних напоїв – адже алкоголь і антибіотики несумісні. Аміксин і його дешеві аналоги не можна призначати, якщо раніше відзначалася алергічна реакція на тиролон або компоненти препарату.

Що краще — Кагоцел або Аміксин

Багатьох цікавить питання: «Що краще — Кагоцел або Аміксин?» Це цілком взаємозамінні препарати, що відносяться до групи противірусних засобів. Діючі компоненти відрізняються, однак фармакологічна дія у Кагоцела і Аміксину схоже. Обидва препарати стимулюють вироблення власних інтерферонів організмом, тому однозначно сказати, що краще – важко.

У складі Аміксину міститься тиролон, який може спонукати клітини імунної системи виробляти гамма-інтерферон, Кагоцел цієї функції позбавлений. Приймати Аміксин можна і при ГРВІ, і при застуді. Враховуючи той факт, що Кагоцел коштує майже в два рази дешевше, при необхідності можна замінити один препарат на інший. Безсумнівним перевага Кагоцела є можливість призначення діткам з трирічного віку, Аміксин ж дозволений тільки з семи років.

Інгавірін або Аміксин — що краще

Давайте розберемося, що краще — Інгавірін або Аміксин? У Аміксину спектр активності, безсумнівно, ширше, тому цей препарат краще, ніж Препарат Інгавірін, допомагає при гострих вірусних захворюваннях. Інгавірін частіше рекомендується з профілактичною метою в сезон епідемії грипу.

Аміксин або Лавомакс — що краще

Що краще допомагає — Аміксин або Лавомакс? Враховуючи, що активним противірусну компонентом у цих препаратів представлений тиролон, питання «Аміксин або Лавомакс — що краще?» не зовсім коректний. Дозування цих лікарських засобів для дітей і дорослих однакова, показання та протипоказання схожі. Тому правомірним буде твердження, що Лавомакс — структурний аналог Аміксину, повністю його замінює.

Відгуки

Як свідчать відгуки, Аміксин чудово справляється з симптомами ГРВІ. При важких станах включення ліки в комплексну терапію здатне істотно полегшити перебіг захворювання.

У відгуках можна побачити, що Аміксин переноситься добре, вкрай рідко викликають побічні дії. Описані випадки виникнення алергічних реакцій, може порушитися робота травної системи. Сам прийом Аміксину здатний викликати гриппоподобную реакцію, що супроводжується ознобом, Головним болем та закладеністю носа – ці побічні дії безпечні, і самостійно минають після припинення лікування.

Аналоги

Аміксин має ряд аналогів, які відрізняються за спектром дії і по своїй активності. Противірусні препарати, що є аналогами Аміксину: Кагоцел, Інгавірін, Лавомакс, Арбідол, Циклоферон, Оцилококцинум, Анаферон.