Аптечка Гафії унікальна сироватка для росту волосся

By | 24.12.2015

Стародавні секрети давніх травниць. Дбайливо зібрані і передані з покоління в покоління народні рецепти були практично в повному обсязі донесені до наших днів. Використання і застосування дарів природи знайшло відображення в сучасній косметологічної промисловості, що випускає натуральні засоби по догляду за шкірою і волоссям.

Неможливо залишити без уваги рецепти старовинної російської бабусі-травниці, чиє ім’я стало брендом популярних доглядають за тілом коштів. Шампуні і бальзами, маски для волосся і обличчя, спреї, емульсії, сироватки, мило, лосьйони – це далеко не повний перелік продукції, в основу якої були покладені принципи дії рослинних компонентів, дбайливо передані для нас з вами знахаркою Агафією.

Аптечка Агафьи уникальная сыворотка для роста волос

Аптечка Гафії, і що ховається за старовинними рецептами

Сучасний бренд Аптечка Гафії представлений багатою колекцією косметологічних засобів по догляду за обличчям, тілом та волоссям. В основу косметичної продукції лягли рослини, вручну зібрані в екологічно чистих зонах РФ – Прибайкалля і Амурської області. Їх буквально чарівні властивості вже добре відомі сучасному споживачеві.

У лінійці препаратів по догляду за волоссям окремою категорією знаходиться дивовижний продукт – активна сироватка для росту волосся.

Саме про це засобі позитивно відгукнулася більшість користувачів, що зазнають проблеми з ростом волосся і їх якістю.

Ось що кажуть практикуючі косметологи про засоби, вироблених на основі рецептів, зібраних російської травницею:

«Аптечка Гафії – це джерело корисних компонентів. Звичайні рослини, що зустрічаються практично на кожному кроці, але застосовуються в певному співвідношенні в складі сироватки, здатні створити диво», висловлюється лікар-косметолог 1-ї категорії московської Клініки Добромед на Братиславській, Кушова Ганна Петрівна.

По-перше, що входить до складу сироватки унікальний трав’яний комплекс сприяє повної або часткової регенерації шкірної тканини голови під волосяним покривом. Кажучи «часткової», мається на увазі лише те, що у кожної людини існує індивідуальна сприйнятливість кожного з рослинних компонентів препарату. Для кого-то потрібна значна кількість часу, щоб засіб мало свій вплив, ну, а кого-то ефект спостерігається з самих перших кроків при його застосуванні.

Сім – магічне число

Засіб для росту волосся, створене за рецептом Гафії, містить усього сім рослинних інгредієнтів. Вся особливість її дії полягає в пропорціях співвідношення тих або інших компонентів препарату. Стимулює обмінні процеси Кропива, не повинна перевищувати кількісне співвідношення до Мелісі і Алтею лікарського, які живлять коріння волосся. В іншому випадку, дія того чи іншого рослинного компонента буде нейтралізовано.

Зібрані у відповідних пропорціях рослини, не тільки доповнюють дію один одного, але і активують процеси впливу на шкіру голови, будучи своеродным каталізатором.

Для Жень-Шеня і Лимонника таким каталізатором є Березові бруньки. А корінь Лопуха в поєднанні з настойкою з Червоного пекучого перцю в присутності Пивних дріжджів, Пантотенової кислоти і Климбазола, до речі, теж органічних речовин, призводять до приголомшливого ефекту.

Проникаючи в структуру волосяного стрижня, комплекс з Червоного перцю і Лопуха стимулює швидке поділ клітин. А при додатковому живленні коренів, що надходить від Жень-Шеня і Лимонника, приводять в рух приховані регулюючі механізми природного зростання в кілька разів.

Найприємнішим моментом для споживача є той факт, що активна сироватка для посилення росту волосся виготовлена у вигляді спрею, що дуже зручно при використанні. Більш того, препарат не потребує змивання після нанесення на волосся, і може застосовуватися для всіх типів.

Що я можу сказати? – відгуки про спреї-сироватці

Аптечка Агафьи уникальная сыворотка для роста волосПерегортаючи незліченна кількість сторінок, залишених про дію ексклюзивних препаратів бренду Аптечка Гафії, зокрема про те, як діє активна сироватка для росту волосся з точки зору користувачів Мережі.

Скільки людей – стільки думок (с). З цим висловом не посперечаєшся. Для Марини С. з Усть-Каменогорська спрей став панацеєю:

«Лисини, які з’явилися у мене за зимовий період, вже протягом першого місяця користування спреєм, стали затягуватися легким пушком. Через два місяці я їх могла вже розчісувати – так швидко вони зросли», каже Марина.

Олеся К. з Дніпродзержинська здалося на першому етапі, що застосовується засіб є марним.

Тільки через півроку, коли випадково звернула увагу на те, що на подушці більше немає випали волосинок, я зрозуміла, що місяць регулярних втирання, ще шість місяців тому, тільки тепер дали свій результат

«Волосся не можуть не випадати. Це природний процес заміни віджилих свій термін волосинок. А ось кількість випадають волосся, плішини, утворені інтенсивним їх випаданням, дійсно заслуговують, щоб звернутися за допомогою до фахівця»,- впевнена Ганна Петрівна Кушева.

Читаючи відгуки користувачів Мережі можна зробити вельми неоднозначні висновки, якщо препарат не був випробуваний особисто. Для того, щоб позитивно або негативно відгукуватися про народних рецептах на травах, що входять до складу косметичних засобів, бажано хоча б трохи дізнатися про властивості рослин. Навіть з Вікіпедії – самого доступного джерела інформації, що базується в принципі на енциклопедичних даних.