Аптечні вітаміни для росту волосся

By | 24.12.2015

Вибираючи вітаміни на головний план виходить питання: скільки ж вони будуть коштувати і які з них дійсно допоможуть? Є різноманітні вітаміни для росту волосся, але ціна на ці препарати не підходить для робітничого класу. Також необхідно знати, на що потрібно звертати увагу при покупці і виборі вітамінів.

Аптечные витамины для роста волос

Які вітаміни необхідні для наших волосся

Вітамін, який забезпечує кращий ріст, збільшує блиск і загальний вигляд волосся — це вітамін А. При його недоліку у людей випадає волосся, а також з’являється лупа.

Наступний вітамін без якого не обійтися – вітамін В2. Сухі й ушкоджені волосся — наслідок його нестачі. Також його диферент супроводжується підвищеною жирністю голови.

Вітамін В3 необхідний для підтримки кольору волосся і при його недоліку у людини може з’явитися рання сивина. Він не дорогий і його легко придбати в аптеці. Вітамін, який необхідний шкірі голови і допомагає в боротьбі від лупи є — В6. Вітаміном, що прискорюють ріст волосся, є, В9. В10 необхідний для росту і пігментації волосся.

Вітамін D необхідний для зміцнення структури волосся і стимуляції росту локонів. Він міститься в продуктах, що містять, також вітамін А. Ще одним вітаміном, що відповідає за проблеми з випаданням волосся, є вітамін Е. Він живить та зміцнює цибулину волоса. Якщо у Вас спостерігаються проблеми з випаданням волосся, то краще придбати препарати, що містять вітамін Е, в аптеці.

Вітамін H зміцнює волосся і стимулює його ріст. Найкращий ефект досягається у поєднанні з групою С. Також не зашкодять Вашому організму і стану Ваших волосся магній, калій, кальцій, кремній, селен, мідь, йод, хром. Препарати, які містять дані речовини, які легко купити в аптеці. Вживаючи їх, Ви в рази збільшите красу і силу волосся.

Якщо з Вашими волоссям все відмінно, то можна приймати вітаміни для профілактики, однак, якщо Ви помітили якісь відхилення від норми, то необхідно проконсультуватися у фахівця і підібрати вітаміни, які підійдуть для вирішення Вашої проблеми.

Вітаміни необхідні волоссю і їх можна купити в аптеці

Багато препаратів, пропоновані в аптеці, містять вітаміни А, В, С, D, E, які позитивно впливають на ріст та інші характеристики волосся. Найчастіше лікування такими препаратами займає близько двох місяців. Для якісного лікування, прийом препарату необхідно повторити через півроку.

Наведемо список препаратів, які зарекомендували себе у догляді за волоссям, а саме прискорення і відновлення зростання:

«Ревалід». Даний препарат містить в собі вітаміни, що прискорюють ріст і одужання волосся. Не входить у категорію «шалено дорогих», без протипоказань та побічних ефектів. Приймати його потрібно три рази в день по одній капсулі. Оптимальний термін прийому – 2 місяці. При якісному використанні результат не змусить себе чекати. «Перфектил». Вітамінний комплекс впливає на стан шкіри і нігтів, ріст волосся. Ефект помітний вже через місяць використання. За чутками, «перфектил» — улюблений засіб західних моделей і акторів. Препарат був виготовлений англійськими вченими, до складу якого увійшла велика кількість вітамінів і мінералів впливають на стан волосся і шкіри голови. Вітаміни добре засвоюються і приймати їх необхідно по одній капсулі в день. Важливим пунктом у прийомі є спосіб вживання: капсули необхідно запивати склянкою чистої води до або вчасно їжі. Якщо проігнорувати це, то після прийому вітамінів буває нудота, якщо мало запити або з’їсти на порожній шлунок. Сучасний вітчизняний продукт «Алфавіт». Вітчизняні виробники подбали, щоб необхідні групи вітамінів і мінералів, які добре взаємодіють один з одним були об’єднані, а непоєднувані – розділені. Тому даний комплекс вітамінів розділений на три різні групи. Приймати таблетки потрібно три рази в день. Відчутний результат вже через пару тижнів. «Аурита» — непогані вітаміни, видимий результат через місяць використання. Недорогим, але якісним помічником з відновлення росту волосся є будь-які аптечні дріжджі. Дріжджі з сірої фірми «Эвисент» є одними з кращих. Показовим є те, що після їх прийому у приймав не спостерігається збільшення у вазі. Через місяць використання Ви побачите очікуваний ефект. Пити дріжджі потрібно по 3 таблетки 3 рази на день. Відомим препаратом є «Иннеов Густота волосся» від виробника Vichy. Цей продукт сприяє оздоровленню локонів і усуває випадання. Однак цей курс займає півроку. Речовини, що входять в даний засіб, входять також зелений чай. Тому якщо Ви не можете його собі дозволити, то можна просто збільшити прийом зеленого чаю без цукру або купати голову відваром. Однак ефективність засобу доведено і лікування витратить набагато менше часу. «Иннеов» часто поєднують з «Биосип». Сила впливу збільшується в двоє і всього за два тижні Ви отримаєте більш сильні і красиві волосся, які почнуть інтенсивно зростати. «Пантовигар». Поєднуючи в собі цистеїну з кератином і амінокислотами, відновлює пошкоджені локони. Його рекомендують при випаданні. Приймати препарат слід близько місяця. «Біотин» — препарат приймають при втраті волосся. Він відмінно допомагає зупинити випадання і відновлює ріст нового волосся. Канадські вітаміни від фірми Ледіс Формула — «гарне волосся і нігті». Вітаміни багаті на біоактивні речовини, що допомагають при проблемах з випаданням волосся.

Аптечные витамины для роста волос

Для продуктивної турботи про волосся Ви повинні чітко запам’ятати, що немає нічого краще вітамінів! Перед тим як купити той чи інший вид вітамінів рекомендується проконсультуватися у професіоналів для отримання більш якісного та швидкого отримання бажаного результату! Це не тільки заощадить Ваш час, але і допоможе обійтися без зайвих витрат! Вибирайте відповідний Вам кошти, і Ви завжди будете красивими і успішними.