Бутік-Ательє «Майстерня Класичного Костюма» для жінок: переваги індивідуального пошиття

By | 03.11.2018

Бутік-Ательє «Майстерня Класичного Костюма» для жінок: переваги індивідуального пошиття
Трохи більше ста років тому жінкам довелося боротися за право голосувати, вчитися, працювати і розпоряджатися своїм тілом. Сьогодні це все позаду і сучасна жінка вільна вибирати ким їй бути і як виглядати

Трохи більше ста років тому жінкам довелося боротися за право голосувати, вчитися, працювати і розпоряджатися своїм тілом. Сьогодні це все позаду і сучасна жінка вільна вибирати ким їй бути і як виглядати.

Завдяки старанням модних бунтарок ХХ століття Коко Шанель, Марлен Дітріх, Одрі Хепберн — брючний костюм поступово увійшов у повсякденне життя жінок. Але навіть одягаючи спочатку чоловічий одяг, жінки в костюмах виглядають елегантно і витончено.


Як шиють костюм на замовлення

Костюм як частина чоловічого гардеробу поступово перекочував в жіночу моду. Є два варіанти костюма: з брюками і спідницею. Але створення будь-якого ансамблю проходить за одним сценарієм роботи ательє.

На створення жіночого класичного костюма, точно також як і на чоловічий, йде від місяця до півтора. Це кропітка праця, яка вимагає значних знань і практичного досвіду.

Під час першого візиту клієнтка розповідає, чого вона хоче. Буває, що приносять фотографії. І тоді кравець і конструктор, як детективи, повинні розпізнати і повторити крій.

Якщо клієнтка не впевнена, співробітники ательє підкажуть, який фасон буде краще виглядати на фігурі, які тканини, візерунки доречні і підкреслять природну красу. За цей же сеанс буде опрацьований ескіз і зняті мірки.

Далі слід кілька тижнів роботи. Буде кілька примірок — зазвичай дві-три. Це допоможе ідеально підігнати костюм по фігурі і опрацювати всі деталі.


Бутік або особистий кравець

Важко знайти відомий модний будинок, який не створював колекції класичних костюмів для жінок. Але знайти серед готових костюмів дійсно «свій» — ось що важко.

Створені нехай навіть для преміум-сегменту речі розраховані все-таки на середньостатистичну жінку. А жінкам важливо відчувати себе єдиними і неповторними, навіть якщо мова йде про створення власного образу.

Тільки в особистому спілкуванні з клієнтом кравець або дизайнер може врахувати особисті побажання, особливості фігури і зовнішності. Особливо ретельно Mastersuit підходять до підбору тканин. Тут використовують тільки найкращі зразки італійських, англійських, французьких майстрів. За рахунок цього, навіть костюм самого простого крою виглядає розкішно.

Костюм — це завжди показник статусу. У певних колах, зовнішній вигляд людини визначає, як він ставиться до своєї справи, який він професіонал. Тому, є сенс створити базу: костюм, сорочка або блузка. Це дасть впевненість в собі, допоможе справити враження на ділових партнерів і зав’язати потрібні контакти.