Чи варто виходити заміж або одружуватися в 2016 році

By | 02.09.2015

Стоит ли выходить замуж или жениться в 2016 году

Молоді пари ніколи не перестають звертати уваги на різні забобони з приводу весілля. Так, в 2013 році вони були налякані тим, що цей рік вважають роком вдів. Тепер же майбутні наречені поспішають дізнатися все про наступному році — 2016 і прийняти для себе рішення про одруження. Чоловіки ж відносяться до забобонів набагато простіше, але деякі з них все ж задають питання про те, чи можна одружуватися в 2016 році. І це неспроста, так як цей рік мав ознаменуватися тиском саме на главу сімейства. Вважається, що 2016 рік за різними повір’ями — рік тихих сімейних радощів. А теща, якій молода людина отримає в цьому році, стане для нього просто жахом і все життя буде його мучити його докорами і порадами.

Марновірство — це віра в якісь надприродні сили, яка не має під собою підстави. Але чому ж люди так женуться за ними і вірять в них? Вся справа в нашій історії: все почалося з язичництва. І хоча ця віра була викоренена, ритуали і повір’я з неї дійшли і до нас: ми віримо в чорну кішку, розбите скло і т. д.

Скоріше всього ця віра в подібні речі збереглася у нас на рівні ДНК, так як логічно пояснити забобони ми не можемо. Так і на підсвідомому рівні всі ці забобони передаються нашим дітям і онукам.

З цього випливає висновок, що ми самі програмуємо себе на щось погане і все забобони — це просто відгомін язичницької культури в наших головах. Тому не варто навіть задаватися питанням: «А чи варто виходити заміж у 2016 році». Неважливо, які дні вважаються сприятливими для одруження, а які — ні.
Кожна людина — господар свого життя і сам будує свою долю. І якщо серце говорить про те, що пора створювати сім’ю, абсолютно не важливо, виходити заміж в 2016 або 2017 — головне, щоб з любові і в повній згоді.
Навіть церква не схвалює різні марновірства, оскільки вважає це результатом слабкої віри людини в Бога. Можна поцікавитися різної церковною літературою і переконається, що на все воля Божа. І ніякі прикмети і марновірства нездатні її подолати.

Непогано б і повінчатися. Саме цей ритуал дає невидиму людському оку захист для майбутньої сім’ї. Але головне в цьому питанні — розуміти всю серйозність ритуалу і приймати тільки виважені рішення. Нехай це буде не данина моді, а бажання, що йде з серця. Під час цього таїнства ви укладаєте союз з коханою людиною до кінця своїх днів і мають бути вірні тільки йому. Також перед вінчанням бажано висповідатися.
Євангеліє говорить, що у Бога всі дні однакові, тому невідповідних чисел або днів не буває. Віра в забобони — це марна трата часу. А от вінчання опускає на союз благословення і дає захист. Адже коли Бог захищає людей, що вже ніщо не зможе їм перешкодити.

Тому, якщо ваше серце підштовхує вас до одруження, можете вступати в шлюб і в 2016 році. Адже довіряти потрібно не забобонам, а своїм почуттям.