Для здоров’я і настрою

By | 22.02.2018

Для здоров’я і настрою
Є речі, без яких сучасній жінці обійтися неможливо. Це косметичні засоби. Завдяки їм догляд за тілом перетворився в приємний щоденний ритуал, корисний для самопочуття і настрою.

Для здоровья и настроения

Є речі, без яких сучасній жінці обійтися неможливо. Це косметичні засоби. Завдяки їм догляд за тілом перетворився в приємний щоденний ритуал, корисний для самопочуття і настрою.

Сьогодні до якості та екологічності косметики пред’являється багато вимог. Цінуються натуральність інгредієнтів, економічність коштів і можливість їх використання всією родиною. Право зайняти місце у ванній кімнаті зазвичай отримують продукти улюблених і перевірених брендів. Один з таких брендів – Amway. Придбати продукцію компанії з недавнього часу стало набагато простіше. Зробити це можна в інтернет-магазині бренду після нескладної реєстрації на сайті компанії. При цьому з’являються нові вигідні перспективи здійснення покупок, так як передбачені акції, бонуси, знижки.

Асортимент засобів по догляду за тілом Амвей вражає. Розповімо про деякі з них.

Найдавніший і найпопулярніший засіб гігієни – мило. Воно завжди так швидко закінчується. А ось сучасне концентроване, рідке мило для рук G&H Protect + – це 450 застосувань і при цьому ніжний догляд! Не можна забувати і про крем для рук G&H Nourish +, який миттєво заспокоює, пом’якшує шкіру, захищає від сухості, а в його ароматі можна почути ноти конвалії, меду і ванілі.

Другим за значимістю в очищенні шкіри став гель для душу. Повітряна піна, зволожуючі властивості, впізнаваний гарний аромат ультрамягкого освіжаючого гелю для душу G&H Refresh + роблять його фаворитом у догляді за тілом. Однак правильний догляд включає і такий продукт, як молочко для тіла G&H Refresh +, він дарує шкірі всіх типів те, в чому вона так потребує, – зволоження на цілих 24 години. Всі засоби лінії G&H, як і інші продукти Amway, пройшли дерматологічне тестування.

Ще один продукт, важливість якого у догляді не підлягає сумніву, – зубна паста. Багатофункціональна зубна паста GLISTER давно є бестселером компанії: вона ефективно видаляє зубний наліт, зміцнює емаль, володіє відбілюючим ефектом і освіжає подих.

Здається, що залишилося поставити на поличку у ванній тільки засоби по догляду за волоссям. А їх теж чимало, якщо враховувати всі нюанси потреб волосся. У лінії SATINIQUE є не тільки зволожуючий шампунь і кондиціонер для додання волоссю гладкості і обсягу. Чудове масло для волосся, містить вітаміни і дорогоцінні масла аргана, авокадо, куки горіхових, – це догляд, захист і стайлінг. Шанс повернути волоссю силу, гладкість і м’якість, забути про посічених кінчиках дає засіб «Нічний догляд-відновлення для волосся».

Чи можна обійтися тільки цією косметикою? Можливо, але не завжди. Довгий список усього, що нам потрібно під час догляду за тілом, на перший погляд здається нескінченним: дезодоранти, шампуні, продукти для порожнини рота, креми, аромати… Проте нічого зайвого!