Дует короткого чубчика з довгим волоссям: варіант не для кожної

By | 25.10.2015

Чубчик займає в серці жінок особливе місце. Вона додає обличчю виразності свіжості, чарівності, невловимо змінюючи його. У числі її прихильниць – жінки різного віку, професій і типів зовнішності. І якщо довга варіація робить володарку солідніше, то коротка чубчик, особливо в поєднанні з довгим волоссям, привносить в образ грайливість квітучої юності і завзяття бурхливої молодості. За словами стилістів, така довжина вже сама по собі оригінальна, не кажучи про її модних формах і видах: асиметричною, прямий, скуйовдженою, рваною і т. д. Розглянемо, кому піде коротка чубчик, і з якими стрижками поєднується.

Дуэт короткой челки с длинными волосами: вариант не для каждой

Розкіш не для всіх

Коротка чубчик, незважаючи на її сьогоднішню актуальність, піде далеко не кожній, навіть якщо ви дуже цього хочете. До категорії «обраних» входять:

    Дівчата з круглими особами. Їм ідеально підійдуть навіть самі мінімальні варіації. Але згладити масивність підборіддя зуміє лише пряма чубчик. Володарки овального і трикутного обличчя. У цих випадках рекомендована дугоподібна варіація, яка пом’якшує вуглуваті риси обличчя, створюючи ілюзію правильних пропорцій. При цьому з однаковим успіхом можна приміряти як класичний варіант (пряму густу), так і ультрамодний – рваний чубок. Зважаючи на те, що овальна форма обличчя вважається еталонною, вона гармонує з будь-варіацією чубчика – густий, профільованою, рваною, ідеально прямою і косою, без шкоди для зовнішності.

Коротка чубчик дозволяється і жінкам з квадратними особами. З її допомогою вони зможуть підкреслити красу очей, але масивне підборіддя при цьому залишиться на увазі.

Дуэт короткой челки с длинными волосами: вариант не для каждой
Дуже сміливі дівчата можуть зупинити свій вибір на ультракороткій чубчику, що не досягає і середини чола.

Кому не рекомендована лаконічна чубчик

    жінкам з високим чолом; власницям великих скул і надмірно вузької особи; високим дівчатам (не у всіх випадках); тим, хто дуже хоче приховати пухлість щік і неправильну форму носа.

Міні-чубчик плюс довгі волосся: найкрасивіші образи

З якою зачіскою буде гармоніювати коротка чубчик? У числі найбільш рекомендованих стилістами варіантів – багатошарові і багатоступінчасті стрижки. Такі зачіски дозволяють зберегти довжину волосся і дарують їм розкішний об’єм і виразність, завдяки шаруватій структурі. Ідеальним доповненням стрижки стане коса або рвана чолка. Чудово входять у взаємодію з мінімальними варіаціями вічно актуальні боб і боб-каре.

Але особливо ефектно виглядає коротка чубчик в дуеті з довгим в’юнким волоссям, будь то великі локони, романтичні хвилі або грайливі кучері. Фото, подані нижче, тому підтвердження. Власницям такої шевелюри дуже складно справлятися з довгою чубчиком, так як кучеряві пасма, увібравши вологу, стирчать в усі сторони, надаючи власниці безглуздий і смішний вигляд. Зовсім інша справа мінімальна профільована варіація, яка в силу невеликої довжини буде менше завиватися, а значить виглядати більш красиво.

Дуэт короткой челки с длинными волосами: вариант не для каждой

Якою б не була чубчик, головна роль в цьому дуеті належить все ж зачісці. Давно пройшли ті часи, коли міні чубчика носили лише з коротким волоссям. Сьогодні це правило благополучно забуто і довгим волоссям віддають все більшу перевагу.