Куди вигідно продати весільну сукню

By | 02.09.2015

Куда выгодно продать свадебное платье

Ви замислювалися, куди ж можна продати сукню, тим більше, весільне? Ця стаття розповість, де найлегше з вигодою позбутися непотрібного наряду.

Перший варіант підійде для тих жінок, які коли-то купили собі весільну сукню, але так його і не одягали. Таке досить часто буває, і причини у всіх різні. Наприклад, відклали весілля на деякий час, а потім і зовсім передумали організовувати велике свято. Тоді сукня, по суті, зовсім нове, а здавати його за чеком назад в салон вже пізно. У такому випадку спробуйте домовитися у тому ж або в іншому салоні, щоб його у Вас купили або взяли на реалізацію. Якщо пощастить, то вдасться повернути всі витрачені на покупку наряду гроші.

До речі, рідко, але бувають випадки, коли продавці салонів беруть б/у сукню, щоб потім продати його в якості нового. Тільки вбрання має бути без слідів шкарпетки, і Вам навряд чи заплатять за нього, як за новий, хіба що по знайомству.

Куди продати Б/В весільну сукню

Куда выгодно продать свадебное платье

Здавалося б, у наш час є величезний вибір весільних нарядів, і жодна наречена не захоче купувати до весілля плаття, яке вже хтось одягав. Насправді багато хто намагається заощадити гроші і спеціально шукають вбрання, колишні у вживанні (Б/У). Адже у такого товару є величезний плюс – сукня буде дешевше, ніж нове в салоні.

Є багато місць, куди варто спробувати продати своє б/в весільну сукню. Ми розглянемо кращі варіанти. По-перше, вживаний одяг в хорошому стані беруть в комісійні магазини. У деяких містах є навіть спеціальні комісійні магазини, які перепродують весільні вбрання та аксесуари. Але якщо таких поблизу немає, то можна звернутися в будь-комісійний магазин. Швидше за все, там погодяться взяти Ваше весільне плаття разом з аксесуарами під реалізацію.

По-друге, сукня б/в можуть взяти в салон, який займається прокатом весільних нарядів. Адже Там теж всі сукні нові, просто в хорошому стані. Іноді такі салони не тільки здають речі напрокат, але і продають, як у звичайних комісійних магазинах. Тоді під реалізацію за помірну ціну в салон візьмуть навіть помітно «поработавшее» сукню. Звичайно, у весільному салоні, куди дівчата приходять з певною метою, ймовірність продати сукню буде вище, ніж у звичайної комісіонці.

По-третє, можна використовувати різні ресурси для розміщення оголошень. Тоді Вам не доведеться носитися зі своїм товаром по салонах і магазинам. Треба тільки дати оголошення і чекати покупців. В наш час існує багато різних майданчиків для публікації безкоштовних оголошень. Ви можете вибрати одну саму зручну або, навпаки, використовувати багато різних. Останній спосіб-надійніший, так як оголошення побачить більшу кількість потенційних покупців.

Де зручніше давати оголошення про продаж весільного плаття:

Найлегше знайти нову господиню для Вашої сукні на місцевих форумах в інтернеті. У великих містах бувають спеціальні тематичні форуми, присвячені весіллях або продажу/купівлі речей секонд-хенд. Якщо Ви живете в маленькому містечку, то підбирайте ті форуми, де спілкуються потенційні покупці весільних суконь. Продавати на форумі дуже зручно, адже можна давати нескінченну кількість пояснень з приводу фасону, тканини і т. д. А ще на форумах зазвичай не обмежують кількість завантажених фотографій, які допоможуть показати Ваш товар у найменших деталях.

Куда выгодно продать свадебное платье

Іншим зручним способом продати весільну сукню в мережі є розміщення оголошень на інтернет-аукціонах. Таких ресурсів дуже багато – починаючи з Avito, Molotok, eBay і закінчуючи маленькими місцевими майданчиками. У великих інтернет-аукціонів, звичайно, більше користувачів, а, отже, вище шанси знайти покупця. Але якщо не хочете возитися з доставкою і віддаєте перевагу передачу товару з рук у руки, то можете відповідати лише покупцям з Вашого міста.

Якщо не хочете обмежуватися інтернетом, то додайте оголошення про продаж вашого весільного плаття в місцевих газетах. Це можна зробити в спеціальних виданнях для безкоштовних оголошень і у звичайній періодиці (там, найімовірніше, доведеться заплатити). Звичайно, в газеті менше можливостей – навіть фото не скрізь друкують. Але через газету простіше вийти на тих покупців, які інтернетом не користуються.

Для самих креативних і цілеспрямованих існують і інші способи знайти покупців на б/у сукню. Наприклад, можна роздрукувати оголошення з фотографією на папері, а потім залишати такі листівки у відповідних місцях. Але це вже схоже на рекламу. Такий спосіб вимагає більше часу і зусиль, та й не скрізь дозволяють розміщувати листівки рекламного характеру.