Модний чубчик у французькому стилі – тренд цього сезону

By | 25.10.2015

Перш ніж вибрати чубок у французькому стилі потрібно врахувати безліч нюансів. Дуже важливо вигідно підкреслити пропорції свого обличчя і неодмінно приділити увагу вибору її форми.
Модная челка во французском стиле – тренд этого сезона
Модная челка во французском стиле – тренд этого сезона

Рекомендації провідних стилістів світу

Багато хто помилково вважають, що чубчик – це всього лише коротко остриженная пасмо волосся, але насправді це не так. Вибір такого елемента зачіски залежить від багатьох факторів: структури волосся, віку дівчини, її особистого смаку і переваг і багатьох інших.

Провідні стилісти стверджують, що зачіска підходить дівчатам з овальної і подовженою формою обличчя, а ось круглолицим красуням доповнювати свій hairstyle таким елементом не рекомендовано. Правильно підібраний варіант може зробити погляд більш пронизливим і глибоким, а “неправильний” — може зіпсувати вашу зачіску або підкреслити можливі недоліки особи. Сьогодні ми вирішили розповісти вам про те, кому підходить французька чубчик.

Перш ніж вибрати такий варіант, варто уважно вивчити стан свого волосся. Якщо вони у вас тонкі, тоді, завдяки густий французької чубчика, ви зможете візуально надати зачісці додатковий обсяг. Кучерявим красуням рекомендовано віддати перевагу рідкісної чубку середньої довжини покладеної на бік, так як такий тип волосся дуже складно піддається укладці.

Форма чубчика також залежить від віку, якщо ви молоді – тоді ви можете сміливо експериментувати, однак якщо ж ви жінка у віці, тоді вам варто врахувати, що молодіжні варіанти будуть виглядати вкрай безглуздо.

Особливості чубчика у французькому стилі

У цьому сезоні великою популярністю стала користуватися французька чубчик. Вона в будь-яких варіаціях виглядає розкішно. Відрізняється вона тим, що виконується практично з середини верхівки голови і може доходити до середини чола, а також мати нерівності. Така зачіска підходить дівчатам з овальною формою лоба, а ось власницям особи “трикутник” такий акцент зовсім не підходить. При прямокутній формі обличчя можна віддати перевагу французькій чубку з косим проділом у поєднанні зачіски з довгим волоссям.

Модная челка во французском стиле – тренд этого сезона

На піку популярності також перебуває довга густа пряма чубчик у французькому стилі, що повністю закриває брови. Для такої варіації не рекомендовано застосовувати філіровку, чітка лінія надає їй акуратність і особливий look.

Модная челка во французском стиле – тренд этого сезона

Цей варіант допоможе не тільки привнести зміни в звичний образ, але і приховати можливі недоліки обличчя і підкреслити його переваги.
Стрижку чубчика можна довірити рук професійного перукаря, однак це можна легко зробити і самостійно в домашніх умовах. Пам’ятайте, що виконувати цей процес потрібно дуже акуратно і ретельно, тоді результат перевершить всі ваші очікування і буде радувати кожен день.