Поява художньої літератури в МІФ

By | 19.01.2018

Поява художньої літератури в МІФ
Велика художня література приходить в МІФ.Дитинство в кінці січня 2018 року. “Пірати Льодового моря” — книга шведської письменниці Фріди Нільсон. Головна героїня, десятирічна Siri, відправляється в далеке плавання по холодному Льодовому морю в пошуках вкраденої піратами сестрички.

Появление художественной литературы в МИФ

Пірати Льодового моря

Параметри книг: палітурка, 448 сторінок.

Велика художня література приходить в МІФ.Дитинство в кінці січня 2018 року. “Пірати Льодового моря” — книга шведської письменниці Фріди Нільсон. Головна героїня, десятирічна Siri, відправляється в далеке плавання по холодному Льодовому морю в пошуках вкраденої піратами сестрички. В цьому важкому подорожей вона зустрічає ворогів і друзів. Вигадка і правда, фантазія і реальність переплітаються в цій книзі так майстерно, що не суперечать один одному, а лише підсилюють азарт пригод. Читачеві відкриється світ таємничих північних мандрів, який продемонструє, як важливо з чуйністю і турботою ставитися до своїх ближніх, а також торкнеться питання внутрішньої свободи і слідування своїм вибором незважаючи ні на що.

Про автора:

Фріда Нільсон — шведська дитяча письменниця. Лауреат премії Астрід Ліндгрен (2014).

Книга відзначена нагородами і входила в шорт-листи престижних премій:

Expressen’s Heffaklumpen Award 2016, Nils Holgersson Plaque 2016, BMF Plaque 2016, August Prize 2015, Nordic Council Prize 2016, White Ravens 2016

Від ілюстратора Анастасії Балатенышевой:

Чому цю книгу варто прочитати? Для початку — це дуже хороша історія, і її переклав дуже хороший перекладач. Вона не дидактична, в ній багато питань, які залишені на розсуд уважних читачів. Ось ті теми у ній, які були важливі для мене: вивчене бездіяльність, відповідальність за вибір, самопожертву, нікчемний природа зла, вульгарність зла.

2

3