Сонник до чого сниться весільне плаття на дівчину

By | 02.09.2015

Сонник: к чему снится свадебное платье на девушке

Досить частий і поширений питання можна почути у жіночому товаристві – «До чого сниться весільну сукню на дівчині». Адже такий сон, зазвичай, буває дуже яскравим і врізається в нашу пам’ять з усіма подробицями.

Нагадаємо, що здавна весілля — завжди була подія яскраве і запам’ятовується. У цій статті розглянемо, до чого ж може сниться вінчальний наряд на який-небудь дівчині.

Що сьогодні говорять різні сонники: до чого сниться весільне плаття на дівчину?

У Сучасному соннику: якщо у власному сні Ви просто гуляєте на чиїйсь веселої весіллі і спостерігаєте там дівчину-наречену у вінчальній сукні – на жаль, сон такого типу обіцяє Вам незабаром нові доленосні знайомства.

З теорії Сімейного сонника, якщо сниться весільне плаття на дівчину, то цей сон обіцяє Вам наяву знайти вихід з важко-ситуації, і неприємної ситуації.

Сонник Провидиці в цьому випадку обіцяє просто приємне знайомство.

По Циганському сонником, такий сон обіцяє набуття нових друзів.

Любовний сонник у цьому випадку говорить про приємні звістки.

До чого сниться своя дівчина у весільній сукні

Сонник: к чему снится свадебное платье на девушке

Нині сон, в якому хлопець бачить свою дівчину в білому весільному платті, тлумачиться по-різному, і один з критеріїв тлумачення – це те, наскільки добре він знайомий з приснився дівчиною. Якщо раптом приснився дівчина наяву є його подругою або родичкою – такий сон може говорити про його внутрішньому бажанні внести якісь поліпшення в своє життя, і зміни ці пов’язані з приснився дівчиною. В одних випадках вона повинна взяти в них якусь участь, в інших – ці зміни безпосередньо повинні бути пов’язані з їх взаємовідносинами.

До чого сниться або чужа незнайома дівчина у весільній сукні

Коли ж приснився в весільній сукні дівчина наяву йому чужа і незнайома – тоді цьому хлопцеві необхідно згадати про те, яке саме плаття він бачив на неї уві сні. Наскільки воно було красивим, багатим, як було прикрашено і сподобалося воно йому. І, виходячи з цих характеристик, вже варто робити висновки про майбутні можливі зміни в його житті: наскільки вони будуть для нього приємними, або ж йому доведеться пройти через всілякі випробування.

Сниться весільне плаття на дівчину: тлумачення різних випадків

Якщо уві сні мати бачить на своїй дочці красиве весільне плаття – такий сон обіцяє їй різні радісні події у її сім’ї.

Якщо ж такий сон приснився батькові – то він обіцяє йому захоплююче проведення часу або поїздку, від яких він напевно отримає море задоволення. Ще такий сон може говорити про швидкої зустрічі зі старими друзями та однокласниками.

Якщо дівчина у весільній сукні без причини з’явилася уві сні своєї близької подруги – цей сон обіцяє приснився дівчині зміни в особистому житті наяву. З іншого тлумачення такого сновидіння з вінчальним платтям на подрузі – якщо ця, приснився дівчина, наяву виходить заміж, то господиня сну, можливо, в глибині душі ревнує або заздрить їй.

Якщо уві сні станеться, що хтось із Ваших близьких знайомих приміряє або носить весільна сукня – то це може свідчити тільки про те, що наяву Ви вважаєте цієї людини більш успішним і щасливим, ніж Ви самі.

Якщо уві сні приснився просто букет нареченої – такий сон підказує нам, що в недалекому майбутньому господар сну вийде переможцем з ситуації скрутній або спірній ситуації.

Якщо Вам приснився неприємний сон, або сон з негативною трактуванням, в цьому випадку прислухайтеся до поради старих людей, який свідчить, що після сну потрібно подивитися у вікно і тричі прокричати: «Куди ніч – туди й сон!».