Спринцювання содою для зачаття: відгуки, при вагітності

By | 20.08.2015

Спринцювання содою для зачаття Механізм впливу Правила спринцювання содою Негативні сторони спринцювання Загальні правила та попередження

Спринцевание содой для зачатия: отзывы, при беременности

Спринцювання содою для зачаття

Проблема Неможливості завагітніти гостро стоїть у багатьох парах. І, незважаючи на результати обстеження і численні здані аналізи, причини, що перешкоджають зачаттю, не виявляються. У цьому випадку лікарі припускають, що середовище в піхві несприятлива для сперматозоїдів, тобто надмірно кисле. І для виправлення ситуації призначають медикаментозне лікування.

Але для того, щоб вирішити цю проблему і знизити кислотність, можна вдатися до спрінцевання звичайною харчовою содою. За численними відгуками спринцювання содою може бути дуже ефективним для Зачаття малюка. З тих, хто пробував таку процедуру, відзначають, що довгоочікувана вагітність наставала протягом максимум 2-3 циклів. Ряд жінок відзначили, що спринцювання содою допомагає для Зачаття хлопчика. Однак перевірити дійсність цієї методики не представляється можливим.

При цьому серед негативних реакцій спостерігалися свербіж, сухість, в деяких випадках алергічна реакція і запалення слизової оболонки. Тому перед тим як використовувати цей метод слід проконсультуватися з гінекологом. В деяких випадках він буде ефективнішим, ніж традиційне медикаментозне лікування.

Механізм дії

У піхву у здорової жінки середовище кисле. Це забезпечує природний захист матки та фаллопієвої труби від різних інфекцій. Така мікросередовище підтримується лактобацилами, які виділяють молочну кислоту, яка згубна для різних патогенних мікроорганізмів. Але в той же час вона негативна і для сперматозоїдів.

Але при цьому процес настання вагітності природою організований досить мудро і продуманий до дрібниць. Він базується на двох правилах:

Під час овуляції кислотність в піхву природним чином знижується. І така мікросередовище стає найбільш оптимальною для виживання сперматозоїдів. А значить і для настання вагітності. Кількість насінної рідини в багато разів перевищує кількості необхідної для зачаття. Це зроблено для того, щоб більша її частина нейтралізувала кислу мікросередовище, а решта безперешкодно досягла яйцеклітини.

Тому, незважаючи на кислу середу в піхву, організму не потрібна додаткова допомога для настання вагітності. Але в деяких випадках відбувається збій цього процесу і природного зниження кислотності під час овуляції не відбувається. Тому для зачаття потрібно знизити кислотність, використовуючи кошти ззовні. Наприклад, розчин харчової соди.

Правила спринцювання содою

Третина десертної ложки харчової соди потрібно погасити в невеликій кількості окропу. Отриману суміш розчиняють в літрі теплої кип’яченої води. Отриманий розчин набирають в спринцівку і у ванній в положенні напівлежачи акуратно весь розчин вводять у піхву. Таку маніпуляцію проводять за 20-30 хвилин до початку статевого акту. Після процедури спринцівку слід продезинфікувати спиртом або розчином марганцівки.

Зазвичай Овуляція настає в період з 12 по 19 день менструального циклу, тому спринцювання слід проводити саме в цей період. Це значно підвищить шанси настання довгоочікуваної вагітності.

Негативні сторони спринцювання

При такому промиванні, у піхві різко змінюється баланс мікрофлори кишечника. А це прямий шлях до швидкого поширення хвороботворних мікроорганізмів. Тому при наявності будь-яких запалень, спринцювання проводити заборонено. Це ж правило відноситься і до спрінцевання содою при вагітності і після пологів. У цей період для профілактики і лікування захворювань слід використовувати інші форми лікування.

Використання спринцювання для запобігання небажаної вагітності не завжди виправдано. З одного боку така процедура дійсно здатна знищити чоловіче сім’я, а з іншого швидкість пересування сперматозоїдів настільки велика, що можна просто не встигнути виконати цю процедуру або недостатньо ретельно промити піхву. Сучасна медицина пропонує більш зручні та надійні способи для запобігання настання Небажаної вагітності.

Загальні правила та попередження

Цей метод не підходить жінкам, у яких виявлено:

    хронічні запалення шийки матки; гострі запальні процеси у статевій сфері.

Також слід перевірити партнера на чутливість до лужних розчинів. Адже у деяких випадках у нього можуть виникнути алергічні реакції.

Перед використанням переконайтеся, що спринцівки продезинфицирована. В іншому випадку, підвищується ризик розвитку запальних та інфекційних захворювань.

І ще, якщо ви перебуваєте в стані спроб зачати дитину, то не слід Вживати алкоголь, приймати гарячі ванни, відвідувати сауни. Дотримання цих правил при використанні спринцювань з харчовою содою значно підвищить шанси завагітніти.

Отже, спринцювання содою для зачаття малюка в ряді випадків може бути виправдано. Але все ж рекомендуємо пройти консультацію гінеколога для виявлення можливих протипоказань.