Вам приснилося, як ви приміряли весільну сукню у сні

By | 02.09.2015

Вам приснилось, как вы примеряли свадебное платье во сне

Добрий це знак — у сні міряти весільну сукню? Що може обіцяти примірка весільного плаття уві сні дівчині і жінці, яка вже заміжня?

Сон, у якому ви спостерігаєте себе приміряє весільну сукню, може мати різне значення щодо того, що має місце у вашому житті в реальності. У тому випадку, коли ви дійсно збираєтеся вийти заміж, такий сон може передвіщати нічого незвичайного і тим більше, служити поганою ознакою. Уві сні приміряти весільну сукню – це означає лише те, що звичайні клопоти повсякденному житті продовжують переслідувати вас і у світі мрій, нехай навіть ці клопоти пов’язані з таким радісним для кожної дівчини знаменною подією.

Якщо ж у реальному житті весілля знаходиться на стадії далекою від втілення в дійсність, то примірка весільного плаття уві сні, можливо, віщує нанесення шкоди вашій репутації: може бути, вам доведеться докласти чималі зусилля для відновлення пошатнувшего реноме і повернути колишню добру славу вашого імені.

До чого сниться примірка весільного плаття

Вам приснилось, как вы примеряли свадебное платье во сне

Приміряти уві сні сукні – це означає, що в найближчому часі вас чекає званий вечір або вечірка в приємній компанії. Якщо ви стали свідком примірки весільного плаття подругою або незнайомій вам дівчиною, то багато залежить від обставин і антуражу цієї події. Наприклад, якщо примеряемое весільну сукню було пошарпаним і виглядав брудним – такий сон можна витлумачити як можливу кардинальну зміну у відносинах з коханим або близькою людиною. Підставою для серйозної сварки або навіть розриву стане несподівано відкрила брехня, причому в ролі обманщика можуть виступати обидва партнера.

До чого сниться міряти весільну сукню самої? Коли весілля тільки шукає собі місце у ваших планах на найближче майбутнє, не можна виключати того, що таке сновидіння може бути передвісником цієї знаменної події. Варто чекати знаку від вашого обранця, свідчить про те, що ваші відносини досягли більшої значущості і стали більш серйозними для вас обох і тепер повинні перейти на новий рівень і придбати нове звучання.

Якщо сон про примірці весільного плаття сниться жінці, яка вийшла заміж – це буде для неї швидше знаком несприятливим, хоча і не передбачає особливих проблем. Цей сон означає присутність непорозуміння в подружніх відносинах, а також може бути передвісником великої сварки, але не варто чекати від нього ні серйозних змін на сімейному фронті, ні драматичного розриву.