Всі види асиметричних чілок

By | 25.10.2015

Вам не йдуть гладко зачесане назад волосся? Коротка чубчик не бажає укладатися? Пряма набридла? Тоді асиметрична чубчик – той варіант, який може вас порадувати і привернути до себе погляди оточуючих.

Кому можна носити асиметричну чубок?

Краще всього така зачіска підійде власницям особи форми правильного овалу. Крім цього, з її допомогою можна скорегувати деякі неідеальні пропорції. Наприклад, дівчатам, у яких пухкі щічки, краще зупинитися на варіанті довжини на невеликій відстані від лінії росту волосся. У тих, чиї вилиці виділяються на обличчі щодо запалих щік, чубчик повинна бути довше, можливо навіть нижче брів. Не варто тільки підстригати в такому стилі чубок власницям сильно кучерявого волосся, з нею буде важко в укладанні.

Сучасна асиметрична чубчик представлена в різних варіаціях: Коса, кругла, на проділ, вигнута. Зупинимося на кожній з них детальніше.

Коса чілка

Все виды асимметричных челок

Напевно, найпоширеніший вид серед асиметричних. Бажаючим підстригти собі косу чубок, є з чого вибрати: довга, рвана, градуйована, філіруваний, багатошарова. Практично для кожної форми обличчя можна підібрати найкращий варіант. Жінкам з квадратним обличчям краще зупинитися на укороченою або багатошаровою, з трикутним підійде класична одношарова, без филировки, овальне обличчя буде найбільш виграшно виглядати з пасмами різної довжини, а форма прямокутника залишає широке поле для вибору, можна носити практично будь-яку.
Коса чілка відмінно поєднується з сучасними зачісками, такими як боб, каре або каскад. Також різні модні методи забарвлення чудово доповнять ваш образ з цієї чубчиком, наприклад, мелірування або колорування.

Вигнута чубчик

Все виды асимметричных челок

Дуже модна в цьому році тенденція, коли майстер обрізає волосся, так що кінці обрамляють обличчя по лінії дуги. Проте в домашніх умовах краще не експериментувати, а відразу звернутися до фахівця. Чубчик-дуга додасть особі загадковості, так як частково приховує брови, а також допоможе згладити різкі лінії. Для посилення ефекту асиметрії вигин може бути нерівномірним, з одного боку більше, ніж з іншого. Така дуга доречна і з довгим волоссям, і зі стрижками укорочений боб або каре. Доглядати за нею простіше, ніж за прямої, особливо якщо піддати филировке. Вигнута чубчик добре виглядає з мейкапом, в якому акцентами є очі і яскраві губи, в іншому достатньо мінімуму макіяжу.

Рвана чолка

Все виды асимметричных челок

Панк — культура зараз проникла у всі сфери моди, і зачіски стали не винятком. Рвана асиметрія на чубку з атрибута образу «панкующей» молоді перекочувала на модні подіуми і в глянцеві журнали. За допомогою такої зачіски навіть повсякденний образ може придбати свою родзинку. Носити її можна при волоссі будь-якої довжини і форми, хіба що, крім кучерявих. Часто для укладання такої форми застосовують ефект «брудних волосся», цей вид створюється з допомогою стилістів і спеціальних укладальних засобів.

Зачіска з проділом

Все виды асимметричных челок

Якщо немає бажання змінювати форму чубчика з допомогою ножиць, то в цьому випадку ефект асиметрії може бути досягнуто з допомогою способу укладання. Потрібно розібрати волосся разом з чубчиком на бічний проділ і укласти чубок поперек чола, зафіксувавши мусом або лаком. При такому способі потрібно враховувати розташування природних віхров на волоссі, а також особливості форми обличчя, для того щоб визначити висоту проділу і сторону, на якій він буде знаходитися.

Нерівна чубчик

Все виды асимметричных челок

У цьому випадку при стрижці залишаються пасма різної довжини. Чи можна при укладанні сформувати пасма різнорідні по ширині і відокремити їх на різну відстань один від одного.

Укладання асиметричні чубчика

Не слід забувати, що акцент стрижки буде саме на чубку, тому вона повинна виглядати завжди доглянутою, для чого не можна уникати різноманітних укладальних засобів. Помічниками у вирішенні цього завдання можуть стати лак або спрей, гель, віск.

Підбирати їх потрібно в залежності від бажаного ефекту і від типу вашого волосся. А далі вже можна вибирати укладання по душі– заколоти чубок з допомогою невидимок набік, зачесати назад, зробити начісування або укладання хвилями в стилі ретро, — нехай ваша фантазія не обмежується нічим.