Як обрізати чубок самостійно в домашніх умовах

By | 25.10.2015

Чубчик підходить абсолютно всім. Той факт, що її можна сформувати своїми руками, змушує багатьох представниць прекрасної статі задуматися про те, як підстригти чубок без сторонньої допомоги в домашніх умовах.

Как обрезать челку самостоятельно в домашних условиях

Перш ніж приступити до стрижки варто вибрати вид чубчика. Вона може виступати в якості самостійного елементу, який не залежить від довжини волосся. Також вона може бути невід’ємною частиною зачіски і залежати від її типу. У цьому випадку вона вичісується в певному напрямку, а її окантовка проводиться після того, як основна робота по стрижці волосся буде закінчена.

Види вінцевих

Окантовка є завершальним і необхідним етапом у стрижці. Вона може мати плавну і рівну лінію або ж бути різкою і рваною. Якщо вас хвилює питання про те, як підстригти чубок своїми руками, тоді ви можете звернутися за консультацією до професійного стиліста і перукаря. Справжній професіонал допоможе вам підібрати оптимальний варіант, який буде відповідати вашій зачісці.

Вибір проділу

Незалежно від того, яку форму чубчика ви виберете, її потрібно буде відокремити від основної маси волосся проділом. Ви можете самостійно вибрати, який проділ буде відокремлювати вашу чубок – трикутний, п-подібний або паралельний. Ширина чубчика залежить від ширини чола, але іноді вона може виходити за рамки і захоплювати прядки в скроневій зоні.

Необхідні інструменти

Перш ніж самостійно підстригти чубок необхідно заздалегідь запастися необхідними інструментами. Звичайно ж, вам знадобляться гострі професійні ножиці, адже від них залежатиме результат ваших старань. Також якщо ви плануєте і надалі виконувати стрижку без допомоги професіоналів, ви можете придбати філіровочние ножиці, за допомогою яких можна навчитися робити оригінальну окантовку.

Також вам неодмінно знадобиться тоненька гребінець. Найчастіше в стрижці використовують подвійні гребінці, які з одного боку мають рідкісні зубчики, а з іншого – часті. Також в процесі вам можуть стати в нагоді різноманітні затискачі для фіксації.

Техніка стрижки

Как обрезать челку самостоятельно в домашних условиях

Після того, як ви визначитеся з видом чубчика і підготуєте всі необхідні інструменти, вам залишиться тільки з’ясувати, як підстригти чубок, не допустивши жодної помилки.

Насамперед, варто врахувати, що при стрижці сухих локонів, чубчик може вийти не дуже рівною і акуратною, особливо це відноситься до хвилястим і кучерявим волоссям. У свою чергу, злегка зволожене волосся перед стрижкою по закінченню можуть трохи “підстрибнути” на 0,5-1 див Тому стрижці мокрих волосся варто підходити з особливим трепетом і акуратністю.

Как обрезать челку самостоятельно в домашних условиях

Пряма чубчик підходить власницям прямих або злегка кучерявих локонів. Прядки, які ви хочете перетворити в чубок, необхідно відокремити від загальної маси проділом. Перша прядка буде контрольній для всіх наступних, тому її потрібно підстригти ну рівні, який буде відповідати довжині вашої майбутньої чубчика. Наступна виділяється на відстані 1 см від попередньої і стрижеться у вертикальному стані. Всі наступні пасма стрижуться аналогічним чином, з орієнтиром на першу контрольну.

Как обрезать челку самостоятельно в домашних условиях

Коса чілка стрижеться таким чином: відокремте пасмо, розчешіть її і зробіть зріз під обраним кутом, отримавши, таким чином, чітку і рівну лінію. Якщо ви хочете зробити більш оригінальні краю, тоді ви можете пройтися по її кінчиків ножичками у вертикальному положенні.

Завершальний етап – філіровка

Філіровка необхідно для того, щоб зберегти форму й додати чубку природний вигляд. Для филировки необхідно відокремити прядку товщиною не більше 2-х см і пройтися по ній спеціальними ножицями.

Ґрунтуючись на цих рекомендаціях ви, безсумнівно, зможете виконати стрижку самостійно, але якщо ви все ще сумніваєтеся, тоді різні відео і самовчителі стануть вірними помічниками в оволодінні цією технікою.