Як підібрати чубок під овальну форму обличчя?

By | 25.10.2015

Дівчата з овальною формою обличчя можуть вибрати для себе будь-який вид чубчика, однак і тут є деякі нюанси і критерії. Детально ознайомившись з кожної варіацією, ви зможете визначитися з вибором і в результаті отримати те, про що мріяли.

Пряма чубчик вважається самим класичним варіантом. Вона вже протягом багатьох років залишається на піку популярності і подобається багатьом дівчатам ще і тому, що вона має кілька стилів виконання.

Как подобрать челку под овальную форму лица?
Как подобрать челку под овальную форму лица?

Якщо ви зробите густу чубок до рівня очей, тоді ви зможете підкреслити їхню виразність і глибину. Універсальними вважаються пасма, досягають лінії брів, які здатні у вигідному ракурсі підкреслити ідеальний овал обличчя. Короткий чубок з чіткою прямою лінією вибирають ті, хто хоче відкрити обличчя і підкреслити ідеальну форму брів. Вона буде гармонійно виглядати як з короткими, так і з довгими локонами. Всі варіанти, звичайно ж, краще виглядають на прямих волоссі, а ось власниці кучерів повинні будуть щодня її укладати за допомогою фена або прасування.

Завдяки косою чубку можна втілити в реальність всі свої задумки. Вона гармонійно поєднується з різними зачісками та з різною довжиною волосся, і завжди виглядають дуже ефектно і стильно саме з овальною формою обличчя.

Как подобрать челку под овальную форму лица?
Как подобрать челку под овальную форму лица?

Фактурність рваною лінії можна підкреслити, офарбивши кінчики в якийсь яскравий відтінок. Також варто відзначити, що чубчик такої форми не вимагає додаткової укладання. Навіть якщо вона трохи відросла, вона не втратить свій привабливий зовнішній вигляд.

Обіграти довжину можна за допомогою маленьких заколочок, які можна зафіксувати збоку відрослих прядок. Класичну подовжену косу чубок з рівним зрізом можуть вибрати ділові бізнес-леді, а ось така ж варіація, але з рваними кінчиками підійде веселим і завзятим особам.

Дівчатам з овальним обличчям також підійде чубчик у формі трикутника, гострий край, який буде знаходитися по самому центру лоба. Її найчастіше вибирають дівчата, які не боятися опинитися в центрі уваги і хочуть виділитися з натовпу.

Как подобрать челку под овальную форму лица?

Також в якості варіанту для овального обличчя можна вибрати подвійну пряму чубок. У цьому випадку один рівний зріз буде продовженням іншого більш довгого. Виконати такий зріз самостійно дуже складно, тому для отримання бездоганного результату краще звернутися за допомогою до професійного перукаря. Такий варіант для овального обличчя найчастіше вибираю екстравагантні особи і дівчата, впевнені в собі.

Как подобрать челку под овальную форму лица?

Густина і довжина обраної вами чубчика залежить від особливостей вашого обличчя. Якщо у вас великий ніс, тоді вам варто звернути увагу на довгі пасма, які зможуть візуально зменшити риси обличчя. Чубчик, яка доходить до середини чола і повністю відкриває брови, здатна зробити яскравий акцент на всіх опуклостях особи. Жінкам за 40 варто віддати перевагу не надто коротким варіацій з акцентами на вилицях або тим варіантам, які укладаються на одну сторону.

При виборі чубчика для овального обличчя варто врахувати не тільки її форму, густоту волосся і свій стиль, але і пам’ятати про типі фігури. Невисокі дівчата з пишними стегнами повинні носити зачіски нижче плечей у поєднанні з косими довгастими чубчиками. У цьому випадку ваш силует трохи витягнеться, а шия стані трохи довше. Високим довгоногим красуням можна не обмежувати себе у виборі форми чубчика.

Зробивши правильний вибір, ви зможете створити цілісний і привабливий образ або свій неповторний індивідуальний стиль. Кожен раз, по-різному укладаючи чубок, ви зможете виглядати романтично, спокусливо, легко, завзято або строго.