Як правильно носити довгу чубок

By | 25.10.2015

Довгі чубчики повільно, але впевнено витісняють короткі. Сучасна мода віддала перевагу гладким і густим челкам нижче брів. Нерідко вони мають рівний прямий зріз, який додає образу шарму і різкості. Актуальністю користуються і довгі чубчики з нерівними пасмами і филировкой на кінцях, завдяки чому контури обличчя стають більш м’якими і жіночними. У фаворі у модниць і асиметричні або косі чубчика. Зачіски з довгою чубчиком зазвичай відрізняються оригінальністю і креативністю. Про все різноманіття таких зачісок можна дізнатися з цієї статті.

Зачіски з прямими чубчиками

Такі зачіски не відрізняються великим вибором, але при цьому вони завжди цікаві і актуальні. Наприклад, в якості повсякденного образу можна вибрати таку укладку, яка передбачатиме заколотые довгі пасма на потилиці. Решта волосся зазвичай залишають розпущеним. Прикрасити такі укладання можуть оригінальні шпильки, обручі, стрічки, штучні квіти та інші елементи декору.

Как правильно носить длинную челку

Для того щоб створити театральний, святковий ретро-образ, можна підв’язати довгі локони стрічкою і створити на маківці бантик, валик або пучок, а саму чубчик і кінчики волосся акуратно підкрутити всередину, скориставшись плойкою широкого діаметра. Не забуваємо про макіяжі, накладних віях і інших супутніх елементи ретро-образу. Замість стрічки можна скористатися обручем, пов’язкою-гумкою або шпилькою у вигляді великого банта.

Как правильно носить длинную челку

Для офіційних заходів зазвичай потрібна висока укорочена укладання. У цьому випадку доцільно зробити черепашку, яка чудово виглядає, як з довгої прямої, так і косою чубчиком.

Как правильно носить длинную челку

Довга пряма чубчик підходить і до коротких стрижок. Приміром, паж важко уявити без неї, в цьому випадку це була б зовсім інша стрижка. Модні стрижки сессон, боб, каре також нерідко доповнюються цими елементами образу. Однак, роблячи таку стрижку, не варто забувати, що за неї доведеться постійно доглядати. Якщо ви готові витрачати на неї свій вільний час – сміливо рушайте до перукаря.

Как правильно носить длинную челку

Как правильно носить длинную челку

Довгі косі чубчика

Косі чубчика чудово поєднуються з бабетою. Пропорцію буде диктувати діагональний проділ, в результаті чого цей косою рваний елемент буде добре виглядати з зачіскою, в якій вся потилична частина волосся буде піднята за допомогою валика.

Как правильно носить длинную челку

Косі чубчика нерідко припускають асиметрію, яку можна в повній мірі реалізувати в сукупності з абстрактними елементами – квітами, хаотичними буклями. Якщо класична бабетта ідеально підходить до повсякденного образу, то рясний декор все ж краще залишити в якості вечірнього варіанту. Крім того, асиметрію грамотно підкреслить колорування та мелірування волосся, які чудово виглядають на стрижки боб і каре.

Как правильно носить длинную челку

Довга чубчик і форма обличчя

При підборі зачіски з довгою чубчиком необхідно, в першу чергу, звертати увагу на свою форму обличчя. Зачіска повинна підходити вам, підкреслюючи одні достоїнства, а не вади. Грамотно підібрана зачіска здатна скорегувати овал, пом’якшити риси, збільшити або зменшити щоки, згладити вилиці.

Панночкам з круглими особами стилісти рекомендують звернути погляди на вільні зачіски з довгою чубчиком. В цьому випадку не потрібно зачісувати довге волосся назад або з боків, так як в цьому випадку щічки здадуться ще більш пухкими. Однак зайвої пишності та об’єму варто також уникати. Найдоцільніше виконувати укладання з пасмами, зачесаним на одну сторону. Довгий чубчик в цьому випадку також можна укласти на один бік. Такий прийом допоможе зробити овал більш вузьким. Звернути увагу можна і на легкі довгі хвилі.

Как правильно носить длинную челку

Как правильно носить длинную челку

Якщо ж у дівчини, навпаки, надто овальне обличчя, то їй краще всього вибирати такі зачіски з довгою чубчиком, які розширять його. З поставленим завданням можуть чудово впоратися об’ємні кучері і пружні локони. Крім цього, жінки з овальними особами можуть робити собі зачіски з начосом на потилиці, тоді як саму чубчик завивати і начісувати не потрібно.

Как правильно носить длинную челку

Как правильно носить длинную челку

Панночкам з квадратною формою обличчя варто обходити стороною гладкі зачіски з довгою чубчиком. Крім того, їм краще не зачісувати волосся назад. Таким жінкам підходять легкі локони і опущені з боків особи довгі чубчики. Подібні варіанти додадуть обрисами особи витонченості і м’якості, при цьому самі чубчика можуть мати рваний зріз.

Как правильно носить длинную челку

Тепер ви знаєте, як і з якими образами можна носити довгі чубчика. Експериментуйте, пробуйте і будьте чарівними!