Як вибрати весільну сукню за типом фігури?

загрузка...

Виглядати ідеально на весіллі – головне бажання і завдання кожної нареченої. І, в першу чергу, це стосується вбрання. Щоб весільне плаття перетворило вас в королеву, воно повинно бути не тільки модним, але й відповідати вашому типу фігури, вдало підкреслюючи її достоїнства.

как выбрать свадебное платье по типу фигуры

Як зробити вдалий оригінальний вибір весільної сукні? – Це проблема багатьох дівчат, які переживають весільний мандраж. На це питання стилісти дають досить проста відповідь. Головне, щоб весільна сукня підходила за всіма параметрами вашої статури. Як відомо, дизайнери виділяють чотири основних типи фігури. І для кожного професіонали дають перелік критеріїв, на які слід орієнтуватися при виборі гардеробу. В тому числі це стосується і весільної сукні.

Як правильно підібрати весільну сукню за типом фігури?

Кожна модниця індивідуальна не тільки в смакових перевагах, але і складанням конституції. Одне і те ж плаття може виглядати на різних наречених абсолютно по-різному. Тому підходити до вибору весільного наряду необхідно індивідуально, враховуючи всі особливості свого типу фігури.

загрузка...

Весільна сукня для фігури «яблуко». Якщо у вас вузькі плечі і стегна, але немає яскраво вираженої талії, то ваш тип фігури – яблуко. Вам просто необхідно зробити акцент на поясі. Відмінним вибором буде весільна сукня із завищеною талією. А ось широкі плечі потрібно приховувати. Краще не акцентувати на них увагу, наприклад, вибрати модель із закритими плечима і грудьми або продемонструвати глибоким вирізом красиву груди і відвернути від плечей.

как выбрать свадебное платье по типу фигуры1

как выбрать свадебное платье по типу фигуры2

как выбрать свадебное платье по типу фигуры3

Весільна сукня для фігури «груша». Дівчатам з вузькими плечима і вираженими стегнами необхідно візуально коректувати фігуру в зоні шиї, плечей і грудей. Вибір весільного плаття по типу фігури «груша» не так-то простий, як здається. Вибирайте прямі або А-подібні силуети, моделі на одне плече, а також приталені фасони з летить спідницею.

как выбрать свадебное платье по типу фигуры4

как выбрать свадебное платье по типу фигуры5

как выбрать свадебное платье по типу фигуры6

Весільна сукня для фігури «трикутник». Даний тип фігури характерний широкими плечима і вузькими стегнами. Тут вдалим фасоном буде класичне весільне плаття принцеси. Оригінально буде виглядати яскравий акцент на поясі або подолі наряду.

как выбрать свадебное платье по типу фигуры7

как выбрать свадебное платье по типу фигуры8

как выбрать свадебное платье по типу фигуры9

Весільна сукня для фігури «пісочний годинник». Як підібрати весільну сукню за типом фігури, який вважається ідеальним? Легше простого. Вам пощастило і підходить будь-який наряд. Головне не наберіть зайвих кілограмів.

как выбрать свадебное платье по типу фигуры10

как выбрать свадебное платье по типу фигуры11

как выбрать свадебное платье по типу фигуры12