Як з довгою чубчика зробити кіску?

By | 25.10.2015

Дівчата з акуратно заплетеними косами завжди виглядають доглянуто і красиво. Така зачіска підійде як для відповідальних заходів, так і на кожен день. У цій статті ми хотіли б розповісти про те, як можна заплести чубок в косичку.

Отже, розглянемо кілька способів.

Спосіб № 1

Виділіть невеликий локон з чубчика. Після розділіть його на декілька частин і почніть плести звичайний колосок, підхоплюючи прядки із загальної маси волосся. Потім просто зробіть трехпрядную косу.

Как из длинной челки сделать косичку?

В результаті у вас вийде оригінальна косичка, заплести яку можна всього за 10 хвилин. Виглядає вона дуже просто і унікально.

Спосіб № 2

Розділіть чубок на три частини. Так само як і в першому випадку необхідно почати плетіння з додаванням прядок із загальної маси волосся. Не варто занадто туго затягувати колосок, набагато цікавіше він виглядає, коли його ланки трохи ослаблені. До того ж це допоможе надати зачісці додатковий обсяг. Колосок не варто доплетать до кінця, потрібно зупинитися в скроневій області. Його кінчик можна зафіксувати невидимкою або маленьким крабиком.

Как из длинной челки сделать косичку?

В результаті у вас повинно вийти ось така косичка:

Как из длинной челки сделать косичку?

Спосіб № 3

Якщо ви хочете заплести однобоку косу, тоді вам варто звернути увагу на цей урок. Цей варіант виглядає дуже стильно і своєрідно. Цей вид зачіски ще не дуже поширений тому, зробивши її, ви зможете створити індивідуальний і неповторний образ. Тим не менш, спробувавши хоч раз заплести таку косу, ви швидше будете робити це набагато частіше.

Плетіння починається з чубчика, яку попередньо потрібно розділити на три рівні частини. В ході процесу необхідно вплітати прядки збоку. Плетіння потрібно продовжувати до вуха. Отримані три прядки: 1 – з лівої сторони, 2 – центральна, 3 – з правої сторони, яка застосовується для вплетення додаткових волосся. Продовжувати плетіння, необхідно перехрещуючи пасма під номерами 1 і 2, в процесі 3-ю прядку вплітати не потрібно, її просто необхідно опускати вниз. У цьому випадку ви будете плести, наче двома пасмами. При завершенні косичка може бути зафіксована шпилькою або невидимкою.

Більш детально вивчити цю техніку вам допоможе цей відео-урок:

Спосіб № 4

Даний вид плетіння допоможе вам самостійно регулювати довжину чубчика. Завдяки такому способу ви отримаєте витончену тонку кіску по самому краю.

Проділом поділяємо на дві частини. Відокремлюємо не надто широку прядку за допомогою тонкої гребінця. Беремо три прядки і починаємо плести звичайну трехпрядную косу.
Как из длинной челки сделать косичку? До верхньої прядки приєднуємо невелику частину волосся зверху, як показано на фото. Цю маніпуляцію потрібно буде повторювати після кожного витка. До середньої і самій нижній прядки додавати нічого не потрібно, їх необхідно просто вести.
Как из длинной челки сделать косичку? У результаті повинна вийти тоненька косичка у вигляді обідка.
Как из длинной челки сделать косичку? Закінчуємо плетіння в районі вуха. Після цього всі інші волосся можна заплести за принципом “французької коси”.
Как из длинной челки сделать косичку? З іншого боку чубок можна заплести в звичайну французьку косу.
Как из длинной челки сделать косичку? В результаті у вас може вийти ось така оригінальна зачіска, що складається з двох кіс.
Как из длинной челки сделать косичку?

Спосіб № 5

Чубок можна і заплести в косу навпаки. У цьому випадку прядки між собою заплітаються не зверху, а під низ. В результаті у вас повинна вийти ось така косичка з чубчика:

Как из длинной челки сделать косичку?

Ознайомившись з даним матеріалом, ви змогли переконатися в тому, що зробити кіску своїми руками з чубчика не так вже й складно. Пробуйте різні варіації, експериментуйте, втілюйте свої задуми в реальність, і тоді ви зможете знайти для себе ідеальний варіант.