Засоби від геморою при вагітності: свічки, мазі, ліки

By | 20.08.2015

Кожне засіб від геморою при вагітності можна віднести до якогось конкретного виду: вправи, комбіноване лікування, місцеве лікування та оперативне втручання. Який спосіб лікування буде обраний залежить від багатьох факторів, наприклад, запущеність та вид захворювання, хронічний або гострий перебіг хвороби, термін вагітності

Засоби від геморою при вагітності: свічки, мазі, ліки

Засоби від геморою при вагітності Мазь від геморою для вагітних Свічки від геморою для вагітних Інші засоби від геморою для вагітних Профілактика геморою при вагітності і запобіжні заходи

Средства от геморроя при беременности: свечи, мази, лекарства

Способи лікування геморою

Кожне засіб від геморою при вагітності можна віднести до якогось конкретного виду: вправи, комбіноване лікування, місцеве лікування та оперативне втручання. Який спосіб лікування буде обраний залежить від багатьох факторів, наприклад, запущеність та вид захворювання, хронічний або гострий перебіг хвороби, Термін вагітності. Велику роль має, звичайно, занедбаність захворювання, яка визначає стадію, а слідчо і спосіб лікування. Ознайомимося зі стадіями розвитку геморою більш докладно.

Стадія 1

Перша стадія може зовсім не мати симптомів або проявлятися легким свербінням і дискомфортом в задньому проході. На початковій стадії розвитку від геморою при вагітності свічки і мазі є найбільш відповідними препаратами. Основними функціями таких препаратів є знеболення та зняття запалення.

Стадія 2

На другій стадії з’являється свербіж або збільшується, якщо він вже був на першій стадії, можлива поява кров’яних плям після дефекації. Іноді вузли геморою можуть випадати. На другій стадії можливо вправлення шишок геморою руками, застосування склеротерапії, тобто, введення лікарсько кошти у вузол за допомогою шприца і аптечні засоби від геморою для вагітних.

Стадія 3

Третя стадія захворювання супроводжується больовими відчуттями, печінням і підвищеною вологістю в задньому проході. Після дефекації випадають вузли, які можна вправити руками. Як правило, на третій стадії використовується комбіноване лікування, при якому такі засоби як свічки і мазі від геморою при вагітності поєднуються з таблетками, гімнастикою, дієтою.

Стадія 4

На четвертій стадії розвитку геморою вузли регулярно випадають, больові відчуття стають нетерпимими, можливо рясна кровотеча. Дана стадія вимагає стаціонарного лікування, а можливо й оперативного втручання. Четверта стадія геморою в більшості випадків має на увазі фізичний вплив на вузли геморою. В залежності від глибини посадки вузла і гостроти ситуації, проктолог може призначити легування, лазерну коагуляцію або оперативне втручання.

Засоби від геморою при вагітності

Вагітним жінкам важливо пам’ятати, що на дитину можуть зробити згубний вплив токсичні речовини, що входять до складу багатьох лікарських препаратів. У зв’язку з цим прийшовши в аптеку, купуйте ліки від геморою при вагітності і не використовуйте інших препаратів без дозволу гінеколога. Практично всі супозиторії ректальні від геморою наносять легкий знеболюючий ефект, знижують роздратування і надають загоює дію.

Мазь від геморою для вагітних

Така мазь від геморою для вагітних, як гепариновая, одна з тих, що надають не тільки симптоматичне вплив, але і сприяє розсмоктуванню утворилися вузлів. Також при комплексному Лікуванні геморою використовуються мазі знімають запалення і притупляють почуття болю, наприклад, мазь Вишневського. Мінус використання мазей в тому, що вони застосовуються лише для лікування зовнішніх вузлів геморою. Мазі слід вибирати на натуральній основі та з позначкою «для вагітних».

Застосовувати мазі від геморою слід після акту дефекації, а ще краще після розслаблюючій ванни. Вагітним слід пам’ятати, що їм заборонені гарячі ванни, а слідчо, розслаблятися доведеться в теплій водичці, можливо, з додаванням нешкідливих, лікувальних трав, наприклад, календули, льнянки.

Свічки від геморою для вагітних

У більшості випадків для вагітних свічки від геморою призначають на основі обліпихової олії або морських водоростей. Такі свічки не завдають шкоди здоров’ю мами і її малюка.

Зберігати свічки від геморою при вагітності слід в прохолодному місці, а незадовго до використання покласти у приміщення з кімнатною температурою. Після спорожнення кишечника слід ввести свічку в анальний отвір і утримувати на вході деякий час, а точніше, до того моменту коли вона почне танути. Після цього свічка відправляється в пряму кишку і залишається там до довільного виходу, в ідеалі на всю ніч.

Інші засоби від геморою для вагітних

коагуляція являє собою вплив на сайт геморою інфрачервоним випромінюванням відразу з декількох точок, тим самим припікаючи його; легування — це фіксація на сайті геморою спеціального кільця, надає констриктивний ефект. В результаті здавлювання вузол відмирає, відпадає і виходить природним шляхом; таблетки і гімнастика носять індивідуальний характер при призначенні. Гімнастика спрямована на поліпшення функцій кишечника і зміцнення його стінок. Таблетки необов’язково будуть ліками від геморою при вагітності і можуть призначатися знеболюючі, протизапальні, проносні; дієта при геморої передбачає виключення з їжі гострих страв, так як вони збільшують приплив крові до вузлів, жирних страв, так як вони можуть ускладнювати прохідність кишечника і сухої їжі, так як вона може Призводити до запорів.

Профілактика геморою при вагітності і запобіжні заходи

Жінкам не рекомендується піднімати тяжкості, а при вагітності особливо. В результаті підйому тяжкості напружуються м’язи кишечника, що є сприятливим чинником для утворення геморою. Також велике навантаження на пряму кишку виявляється при запорах, а слідчо, потрібно постаратися уникати їх. Однією з причин утворення вузлів геморою є малорухливий спосіб життя, а при вагітності це стає особливо відчутно. Тому не слід тривалий час сидіти або лежати, а необхідні ходьба, прогулянки для поліпшення кровотоку. Крім того, прогулянки на свіжому повітрі надають заспокійливий ефект, що також є хорошою профілактикою геморою при вагітності. В якості профілактики і в разі появи Перших ознак геморою необхідно мити з милом анус і область навколо нього після кожного випорожнення кишечнику та перед сном. Мазь від геморою при вагітності використовується саме після таких процедур.