Значення і походження імені Вероніка: характер і доля його власниці

By | 11.07.2015

Вероніка – у перекладі з латині «приносить перемогу», «справжня». Згідно легенди з Біблії, мешканка Єрусалиму зустріла Ісуса Христа, коли його вели на Голгофу і витерла хустинкою йому кров з лиця. Дивовижним чином на матеріалі відбився вигляд Господа, «справжній образ» (по-латині).

Значення і походження імені Вероніка: характер і доля його власниці

Вероніка – у перекладі з латині «приносить перемогу», «справжня». Згідно легенди з Біблії, мешканка Єрусалиму зустріла Ісуса Христа, коли його вели на Голгофу і витерла хустинкою йому кров з лиця. Дивовижним чином на матеріалі відбився вигляд Господа, «справжній образ» (по-латині).

Ім’я Вероніка — значення імені і доля її володарки Що означає ім’я Вероніка для дівчинки Значення імені Вероніка на любовному поприщі Що означає ім’я Вероніка в сімейних узах А що означає ім’я Вероніка в бізнесі і кар’єрі Що ж говорить гороскоп про ім’я Вероніка Сумісність імені Вероніка Форми імені

Значение и происхождение имени Вероника: характер и судьба его владелицы

Ім’я Вероніка — значення імені і доля її повелительки

Це яскрава і волелюбна особистість, їй складно довгий час концентрувати увагу на одному предметі або занятті, вона романтична, чуттєва, добродушна і чуйна. Приваблює людей своєю щирістю та відкритістю.

Вероніка розкута, весела, бешкетна, легко виходить з критичних ситуацій, без роздування сварки і лайки. У неї Повно друзів, вона приверженица суспільства і світського поклоніння. Не терпить самотності і нудною буденного життя. Натура романтична, Любить подорожувати, Малювати картини.

Що означає ім’я Вероніка для дівчинки?

Ще в шкільному віці вона може бути сором’язливим і нерішучим дитиною, але з віком ці Риси характеру кудись випаровуються. Вона надмірно вперта, батьки бояться зайвий раз тиснути на чутливу дівчинку, іноді вона дозволяє вести себе розкутою в будь-якому суспільстві.

У старших класах Вероніка вона буде центром уваги, стане брати участь у різних театралізованих постановках, співати, танцювати, багато подорожувати. Правда, з успішністю можуть виникнути серйозні проблеми, всидіти на одному місці дівчина довго не може, а тим більше, довго концентруватися на якомусь навчальному предметі.

Але якщо знайти до неї підхід, гарненько мотивувати, то Вероніка може показати досить високі результати успішності. Наприклад, вона закохалася в хлопчика, а він вчитися тільки на відмінно, і от щоб Досягти його уваги, вона буде цілими днями «зубрити» предмети, щоб показати себе на гідному рівні.

В юності вона любить гучні компанії, рано починає проявляти свою індивідуальність і самостійність. Батькам і близьким Вероніки потрібно навчитися довіряти їй, щоб уникнути серйозних Сімейних конфліктів.

У студентські роки навколо неї будуть витися безліч шанувальників – однолітків, але вони для неї тільки друзі, адже дівчина віддає перевагу більш солідних і старших чоловіків.

Характеристика імені Вероніка формує загальне уявлення про людину, проте, на формування особистості можуть впливати численні фактори:

    • соціальний статус сім’ї (дівчина бажає жити красиво, прагнути до розкоші, і якщо батьки не допоможуть їй стати дисциплінованою і серйозною, то зустріч з очікуваним «принцом» може стати плачевною помилкою); • не потрібно балувати маленьку Вероніку, адже з віком буде дуже важко потурати її неисчерпывающим бажанням.

Важливо ще в школі правильно налаштувати Вероніку на навчання, дати їй зрозуміти, що розваги – це добре, а знання – ще краще. Вони дають дорогу в світле і красиве життя, формують особистість та індивідуальність людини.

Значення імені Вероніка на любовному поприщі

Дівчина користується високим попитом у чоловіків будь-якого віку, часто змінює залицяльників, буває тільки з-за того, що їй стало нудно, а от любов тут ні при чому. Її завжди потрібно дивувати, Дарувати гарні подарунки, влаштовувати романтичні сюрпризи. Тільки так можна досягти розташування красуні, вона впевнена в собі і віддає перевагу сильних і заможних чоловіків, що не завжди позитивно позначається на її заміжжя.

Якщо батьки вчасно не приборкають її влюбчивую натуру, то дуже рано можуть няньчити онука, а Вероніка і далі буде шукати собі любовні пригоди.

Що означає ім’я Вероніка в сімейних узах

Дуже рідко представниця цього імені виходить заміж по любові, палає серцевими переживаннями до чоловіка. Існує ймовірність, що ранній шлюб Вероніки закінчиться нетривалим спільним проживанням з чоловіком і Швидким розлученням. А якщо з’являться діти, то виховувати їх батьки Ніки.

У сім’ї Вона лідер, навіть якщо і домогосподарка. Вона повинна знати все і про все, що діється в душі і долі її чоловіка, може з легкістю вирішувати його робочі справи, навіть якщо нічого в них не розуміє.

Ретельно стежить за своєю зовнішністю, очікує романтичних відносин після весілля. Якщо чоловік перестає її балувати і ревнувати, то вона незабаром буде шукати захоплення на стороні, але сама ж Зради ніколи не пробачить.

З дітьми вона як справжній друг, адже в душі завжди відчуває себе сміливим і наївною дитиною. Без зайвих умовлянь відправиться з дітками в похід, зіграє в будь-які спортивні ігри, поставить театралізована вистава. Але чи вона зможе дати зрозумілу серйозний рада чаду, напоумити його, дисциплінувати і зробити сильною особистістю? Важливо, щоб чоловік зміг взяти ці ролі на себе, ось тоді родина буде зразком для наслідування.

А що означає ім’я Вероніка в бізнесі і кар’єрі?

Конкуренція допоможе їй досягти високих цілей. Навряд чи вона довго затримається на звичайній посади. Може використовувати жіночі чари для Кар’єрного просування по службі. Може стати об’єктом суперечка, пліток і неприємної заздрості в жіночому колективі. Більше спілкується з представниками чоловічої статі, а в «бабські» розмови не влазить.

Позначення імені Вероніка має творче начало, а тому вона легко може стати літератором, педагогом, художником, музикантом, великою актрисою, як Вероніка Кастро. У будь-якій професії вона доб’ється успіху. Єдиний її мінус – безконтрольна запальність, яка може стати причиною численних скандалів.

Походження імені Вероніка біблійне, має дивовижну таємницю народження. Етимологія дає точне визначення – та, що приносить перемогу і натхнення.

Що ж говорить гороскоп про ім’я Вероніка?

В зодіакальному сузір’ї вона Лев, яскрава планета Сонце. Улюблена рослина – трава вероніка, яка з давніх часів використовується при укусах отруйних змій, знімає біль і набряклість, витягує отрута.

У чорному одязі буде більш успішною, її талісман – дзеркальний онікс.

Сумісність імені Вероніка

Благополучно складеться Шлюб з Олександром, Борисом, Володимиром, Сергієм, а от сподіватися на щасливі стосунки з Владиславом, Миколою, Максимом і Едуардом – не варто.

Форми імені

Вероніка — скорочене ім’я Віка, Ніка, Віра, а пестливо-зменшувальні – Веруньчик, Никулька, Ронюша, Веріца.

Ім’я вероніка має сприятливе значення для дитини, Здоров’я буде хорошим, головне, уникати нервового перенапруження. Вона яскрава, блискуча, успішна особистість, найчастіше характером схожа на матір, а зовнішність бере у батька. Якщо в сім’ї дівчинка – єдина дитина, значить, все заступництво рідних і близьких буде спрямовано на неї. Не терпить обману, хоча сама дуже часто хитрує і шукає задоволення несправедливим шляхом.

Ім’я Вероніка означає за церковним «істинна», тут більше проявляється е відкрита натура і добродушні звичаї. Вона дуже емоційна і запальна. Любить розваги і подорожі. Складно змусити її сидіти вдома в чотирьох стінах навіть у період народження малюка.

Вероніка приносить перемогу, але буде її доля щасливою – залежить від особистості людини та її соціальних установок!