Значення імені Ольга: що означає, таємниця походження

By | 13.07.2015

Свята, покірна й прекрасна! Скільки позитивних якостей, сяйва і доброти в цьому чудовому імені Ольга! Має скандинавське початок, а тому відрізняється непохитною силою волі і терплячістю. Що ж ще розкриє нам таємниця імені Ольга?

Значення імені Ольга: що означає, таємниця походження

Свята, покірна й прекрасна! Скільки позитивних якостей, сяйва і доброти в цьому чудовому імені Ольга! Має скандинавське початок, а тому відрізняється непохитною силою волі і терплячістю. Що ж ще розкриє нам таємниця імені Ольга?

Все про ім’я Ольга: від початку до кінця Що говорить нумерологія і астрологія про значення імені Сексуальність і сумісність з чоловічими іменами Характеристика ім’я Ольга по буквах Діти, сім’я, бізнес і кар’єра Цікаві факти про ім’я

Значение имени Ольга: что означает, тайна и происхождение

Все про ім’я Ольга: від початку до кінця

Походження імені Ольга древнескандинавское — Хельга, що в перекладі означає – свята. У багатьох джерелах ім’я розшифровують так: думаюча, сприйнятлива, принципова, честолюбна. З-за найменшої дрібниці може покинути компанію і пролити сльозу, однак, дуже дружна зі всіма однолітками. У спірній ситуації важко йде на контакт, просити вибачення не буде з принципу, навіть якщо сама відчуває за собою провину.

У школі навчається без особливих зусиль, але якщо знаходить «своє», то наполегливо займається улюбленим предметом добу безперервно. Тримається в тіні, не робить божевільних вчинків. Найчастіше собі на умі і не поширює таємниці оточуючим.

У період дорослішання проявляє схильність до самокритики, рідко слухає дорослих, чинить так, як велить їй серце. Надає добрі благодійні вчинки. Жіночна, Доглядає за собою, Любить красиво одягатися, але при цьому не виділятися з натовпу.

Якщо перша любов буде невдалою, то це «віддрукується» негативним чином на її подальшому сімейному житті. Вона весь час буде порівнювати обранців, боячись зробити невірний крок. Але пощастить тому, з ким вона вирішить пов’язати свою долю. У побуті Ольга покірна і господарська. Вірна дружина, на Лідерство у родині не претендує, однак, легко «виходить із себе», коли чоловік робить їй зауваження в жіночих питаннях.

Ім’я Ольга носить характер сильний, вольовий, його володарка зможе виконувати будь-які завдання, які стануть на шляху, щоб досягти вищого покликання – бути самою собою. Їй не потрібні пошани і радість, вона далека від слави, готова бути сірою мишкою, але мати свою думку. Її важко обдурити, навіть якщо Вам вдалося це зробити. Кривди не забуває, вони зберігаються в «чорному ящику» все життя і не дають можливості пробачити і почати все заново.

Якщо чоловік хоч один раз її вдарить, вона не стане жити з ним, навіть заради дитини. Сама Виховувати чадо все життя, але на поріг «тирана» не пустить.

Їй властиві таємничість і веселий норов, гостинність і скритність, щедрість і скромність, вірність і самовіддача. Бути з Ольгою, жити з нею, дружити – добра справа. Якщо любити її так, як вона, то щастю не буде межі, а от Злість і ревнощі можуть створити погану справу, часом доводячи Ольгу до самогубства.

У значенні імені Оля зашифровано благодіяння, вона завжди готова прийти на допомогу незалежно від її стану та стану. Особливу увагу приділяє матеріального блага ближнього оточення, може відмовитися від високооплачуваної посади на користь свого родича. Готова стати відлюдником заради свого чоловіка. Якщо любов її окрилює, то їй не потрібні гучні вечірки, дискотеки, прийоми гостей, «він та я» — і вся родина.

Ольга цілком здатна на безумні вчинки, але тільки заради когось чи чогось, по дрібницях вона розмінюватися не буде. Любить життя у всіх її проявах, готова намагатися заради божевільної мети, не вірить в чудеса, воліє робити їх сама.

Що означає ім’я Оля зодіаку — Діва, Рак. Камінь – бурштин, колір – зелений, стихія – повітря. Чиста, непорочна, дивна і таємнича, цікава співрозмовниця та Скромна господиня на кухні. Ось таке тлумачення імені Ольга в давніх і сучасних джерелах.

Що говорить нумерологія і астрологія про значення імені

Що означає ім’я Ольга у нумерології число 1, сонце, планета вищої свідомості, енергетика активності і сокровенності. В астрології йому підкоряється планета Сатурн, що означає вдумливість і завзятість характеру, перебільшена думка про себе з елементами самобичування. Високий інтелект і Творче начало. Люди з таким ім’ям часто стають акторами, письменниками, музикантами. В них закладено прояв мистецтва у всіх його матерії.

Сексуальність і сумісність з чоловічими іменами

Що означає ім’я Ольга для жінки в сексуальних стосунках? Вона дуже влюблива і нерідко стає жертвою сильних емоцій. Готова на рішучі вчинки, тільки б зберегти любов і не втратити коханого. Оля не в змозі розділяти поняття – секс і любов. Що часом і губить її марнославство. Вона часто буває незадоволена в сексуальних зв’язках з партнерами, але звинувачує в цьому тільки себе. Ревнива, не терпить лукавства у відносинах, може легко заманити чоловіка, якщо сама цього захоче.

Добре розбирається в людях, наприклад, в Робочому колективі, але от у любові опрометчива. Куди впала стріла купідона, того і буде любити до кінця своїх днів, незважаючи на те, як складеться доля з цією людиною.

Ім’я Ольга сумісно з чоловічими іменами – Віктор, Ілля, Сергій, Олег, Вадим, Руслан. Невдалий шлюб може бути з Кирилом, Іваном, Віктором, Леонідом, Віталієм.

Всі Ольги власниці, а тому якщо вже обрали чоловіка, то готові боротися за нього до кінця. Часто така позиція руйнує сім’ї, тому їм слід було дотримуватися душевної рівноваги, приборкати мистецтво «кохати і бути коханою».

Характеристика імені Ольга по буквах

Існує така розшифровка стародавнього імені Ольга:

    • Про – місія в житті, творчий політ. • Л – любов, потреба в ніжності, турботі, сексуальному задоволенню. • Ь – м’яка риса характеру, піддатливість у сімейних відносинах, пасивність в юнацтві. • Р – жертовність, якщо полюбила, то вже назавжди, незважаючи на бік партнера. • А – працьовитість, хазяйновитість, рабиня в побуті.

А також позначення імені Ольга містить у собі проникливий розум, високий інтелект, Почуття стилю і материнське начало.

Діти, сім’я, бізнес і кар’єра

Що означає ім’я Ольга для дівчинки в період дорослішання? Якщо вона є в сім’ї однією дитиною, то частіше виростає замкненою та тихою. Потім все життя буде намагатися Створити сім’ю тільки заради того, щоб народити багато дітей, таким чином, реалізуючи себе в житті і заповнюючи недолік дитячого уваги. Для неї шлюб – це вінець щастя і гордості. Нерідко, при появі дитини, Ольга геть забуває про чоловіка, що тягне за собою сумні наслідки. Весь час займається облаштуванням сімейного побуту, живе в гармонії зі світом і природою. Любить домашніх тварин, особливо плекає маленьких цуценят і кошенят.

Стихія значення імені Ольга – точні науки, це говорить про те, що їй ближче професії економіст, бухгалтер, банкір, але при цьому вона може прекрасно відбутися в ролі актриси кіно або співачки. Вона точно доб’ється успіху там, де потрібна висока зосередженість і завзятість.

Робота для Ольги – це заробіток, вона не плете інтриги і не збирає навколо себе юрби шанувальників. Нарівні спілкується з чоловіками і жінками, поводиться нейтрально і стримано. Здатна йти на компроміси, деколи може поступитися більш сильному супернику, навіть якщо вважає свою думку правильним. До речі, вона не прив’язується до одного місця, буде шукати робоче місце там, де краще платять, без жалю піде з однієї посади на іншу, якщо підвищать місячний оклад. Але це не применшує її заслужених переваг на кожному робочому колективі.

Цікаві факти про ім’я

Що означає ім’я Оля на різних мовах? У китайському – квітка, з японської – птиця, в арабському – земля, в перекладі з хінді – схід. Ці значення говорять про багатьох рисах характеру його власниці: красива, велична, скромна, порядна і господарська.

У кожній родині ім’я Ольга має свої пестливі скорочення: Оленька, Олюшка, Люня, Оляша, Ольгуня. А як Ви будете називати своє чадо, якщо дозволите їй носити таке горде і давньо ім’я Ольга?