Значення імені Петро (Петя), що означає повне ім’я доля

By | 13.07.2015

Кожне ім’я відоме своєю історією, тому зрозумілий інтерес кожного з нас до того, що ж воно означає. Досить поширене ім’я Петро походження і значення якого ми вам пропонуємо дізнатися, має дивовижну долю.

Значення імені Петро (Петя), що означає повне ім’я доля

Кожне ім’я відоме своєю історією, тому зрозумілий інтерес кожного з нас до того, що ж воно означає. Досить поширене ім’я Петро походження і значення якого ми вам пропонуємо дізнатися, має дивовижну долю.

Петя повне ім’я, його синоніми та інші форми Петро значення імені характер і доля Характеристика імені Петро для хлопчика Що означає ім’я Петро для підлітка Таємниця імені Петро в оберегах і покровителів Ім’я Петро значення імені і доля знаменитостей

Значение имени Петр (Петя), что означает полное имя, судьба

За походженням воно прийшло до нас з Візантії більше 11 століть тому. І відразу ж полюбилося росіянами. Причому їм називали дітей не тільки знаті і церковнослужителів, але і простих людей. За християнським календарем православна церква іменини цього імені відзначають більш 80 разів в році.

Походження імені Петро бере свій початок від одного з 12 учнів Ісуса Христа. Апостола Петра перш звали Симон, він був рибалкою. Але зустрівши Ісуса увірував в нього, і за твердість його переконань Христос назвав його Кифа, що в перекладі з арамейської перекладається як «камінь». Греки ж перевели ім’я по своєму: «камінь» – «петрос». Цей апостол зустрічає кожного, хто відходить в інший світ, адже у нього знаходяться ключі від небесного царства.

Що означає ім’я Петро для Росії? Воно не тільки широко використовувалося в усіх соціальних верствах, але міцно увійшло в народний фольклор: прислів’я, приказки, пісні, билини. Петро значення імені Характер і доля визначається за його носіям: перший імператор Петро, політик Столипін, філософ Чаадаєв, композитор Чайковський, поет Вяземський.

Петя повне ім’я, його синоніми та інші форми

У народі ім’я набуло дещо «домашніх» вимовлених. Архівні документи зберегли свідоцтва: Петраш – 1564 рік, Петрец – 1500 рік, Петрушко – 1680 рік.

Ім’я Петя в повній формі буде звучати Петро, Вимова його в інших країнах і народах: Пірс, П’єр, Педро, П’єро, Петер, Петрусь, П’єтро, Петре, Петрос, Петтер, Петрі.

А ласкаво вашого сина можна називати: Петюша, Петруша, Петюня, Петруха, Петяй, Петря, Петрусь.

Петро значення імені характер і доля

Молодий чоловік, що носить це ім’я, має суперечливий характер. Він дуже ранимий, беззастережно довіряє оточуючим, м’який за вдачею. Але в той же час виявляє риси цинічності, самолюбства, прямолінійний, насмішкуватий, а часом деспотичний.

Назвавши свою дитину Петро значення імені підкаже вам, що у вашій родині з’явився неперевершений оратор і тиран. Пам’ятайте Петра 1, який у своїй правоті переконував бояр за допомогою батога і пряника. На жаль, а може бути і щастя, нинішні тески від Петра Олексійовича мало відрізняються.

Ім’я Петро зобов’язує вашого хлопчика на милосердя, він ніколи не пройде повз чужої проблеми, обов’язково допоможе або порадить. Хлопець не зловреден, однак, якщо його сильно розлютити – відшукає причину помститися. І коли після Вашого конфлікту минуло багато часу, а хлопець нічого не зробив, не спокушайтеся. Вичікує. Образу не пробачить.

Петю досить важко втягнути в сумнівний проект. Він вибагливий і обережний. Невдачі переносить дуже важко, тому попередньо довго і ретельно обміркує рішення. Любить професії, де потрібно аналізувати і систематизувати факти. З нього вийде кваліфікований юрист, вчений, письменник, артист. Починає завжди з самих низів, а набравшись досвіду, намагається відкрити власну справу і досягти успіху в ньому. Значення імені Петро говорить про те, що для нього матеріальна складова має велике значення. І коли він знає, що в кінцевому результаті отримає пристойну винагороду – буде старанніше працювати.

Молодий чоловік зовні привабливий, має почуття гумору, розумний, фізично витривалий, так як Займається спортом. Тому дівчата звертають на нього увагу. Значення імені Петя має застерегти їх, адже він фліртує, але не поспішає оформити стосунки. Вибирає. Інтим значущий для нього, але спорідненість душ набагато важливіше. У будь-якому випадку він одружується до 30 років, а поки буде Будувати кар’єру.

Характеристика імені Петро для хлопчика

У дитячі роки він зростає рухомим і добродушним хлопцем. Ім’я Петро каже батькам про те, що Їх син образливий. При зіткненні з грубістю або силою може розплакатися або закотити істерику. З часом свою вразливість приховує під маскою байдужості і цинізму. Здається байдужим і замкнутим.

Відкритися може тільки справжнім друзям, але їх у нього не багато. Значення імені Петро рекомендує дитині займатися улюбленою справою: читати, займатися музикою, малювати. Не буде зайвим, якщо ви викличете його на відверту розмову і допоможете синові. Хлопчик із задоволенням колекціонує різні предмети – виділіть грошові кошти або підкажіть, куди звернутися для організації виставки. Він добре вчиться, тягнеться до знань і обов’язково надійде до ВУЗУ.

Що означає ім’я Петро для підлітка

У цьому віці юнак починає посилено казати в очі тільки правду. Він вважає це своїм достоїнством і вперто не помічає, що така поведінка стає джерелом неприємностей в його долі. Значення імені Петя підказує батькам, що варто хлопчика навчити сприймати людей з їх достоїнствами і недоліками, бути терпиміше.

У цьому випадку він уникне багатьох переживань і проявить свої світлі сторони. Характеристика імені Петро вказує на те, що тоді його життя складеться набагато вдаліше, навколо неї буде багато справжніх друзів і Міцна сім’я.

Таємниця імені Петро в оберегах і покровителів

Планета-покровитель: Сатурн.

Щасливі кольори Петра: Зелений і оранжевий.

Камінь-талісман: Бурштин, сердолік, смарагд.

Ім’я Петро значення імені і доля знаменитостей

    • Петро Красилів — актор. • Петро Мамонов — актор, поет, рок-музикант. • Петро Чернишов — фігурист. • Петро Тодоровський — кінорежисер. • Петро Самойленко — баскетболіст.