Значення імені Поліна: що означає, доля і характер дівчинки

By | 13.07.2015

Романтичне і ніжне ім’я Поліна – загадка, яку досі не розгадали історики. Воно асоціюється з польовими квітами, красиво звучить у скороченій версії і наділяє свою власницю суперечливим характером. Головне питання, що виникає у батьків, які планують дати доньці ім’я Поліна – значення імені і доля дитини.

Значення імені Поліна: що означає, доля і характер дівчинки

Романтичне і ніжне ім’я Поліна – загадка, яку досі не розгадали історики. Воно асоціюється з польовими квітами, красиво звучить у скороченій версії і наділяє свою власницю Суперечливим характером. Головне питання, що виникає у батьків, які планують Дати доньці ім’я Поліна – значення імені і доля дитини.

Ім’я Поліна – походження Ім’я Поліна – характер у дитинстві Ім’я Поліна – характер у зрілості Ім’я Поліна – значення для кар’єри Ім’я Поліна – значення в любові Ім’я Поліна – значення для сім’ї Ім’я Поліна – значення для здоров’я

Значение имени Полина: что означает, судьба и характер девочки

Ім’я Поліна – походження

Походження імені Поліна оповите нерозгаданою таємницею. Висуваються дві версії, що пояснюють його виникнення: «французька» та «грецька».

?

    «Грецький» варіант свідчить, що ім’я Поліна утворено з короткої форми чоловічого Аполлінарій. Аполлінарій – ім’я родом з міфології Стародавньої Греції, в перекладі означає «сонячний». В результаті одне з передбачуваних значень імені Поліна звучить як «сонячна».

?

    «Французька» версія пропонує інше тлумачення імені Поліна. Якщо її дотримуватися, варто розшифровувати ім’я Поліна як «малятко», «маленька дівчинка». Воно походить від чоловічого Поль, латинською означає «маленький».

Лінгвісти не прийшли до єдиної думки про походження і значення імені Поліна, отже, його власниці можуть вибирати будь-яку вподобану теорію.

Ім’я Поліна – характер у дитинстві

Що означає ім’я Поліна в дитячому віці? Його власниця від природи наділена чарівністю, товариськість дозволяє їй легко встановлювати контакт з однолітками. Маленька Поля відрізняється поступливим характером, рідко конфліктують з друзями, слухається батьків. Незважаючи на комунікабельність вона уникає гучних зборищ, вважаючи за краще проводити час з книгами.

Що означає ім’я Поліна для навчання? Аналітичний розум, схильність до точних наук – ці якості дозволяють Дитині добре вчитися. Поле однаково прекрасно даються гуманітарні і технічні дисципліни. Вона з готовністю допомагає вчителям і любить похвалу. До оцінок байдужа, воліючи робити упор на знання.

Активність – одна з характеристик імені Поліна. Вона із задоволенням бере участь у шкільному житті, відвідує Численні гуртки. У власниці імені Поліна обов’язково є талант, це може бути художній або поетичний хист, здатність до співу і танців.

Ім’я Поліна – характер у зрілості

Значення імені Поліна залишається незмінним і в дорослому віці. Дівчина зберігає такі якості як доброта, готовність допомогти. З нею приємно дружити, так як вона завжди знаходить час вислухати і підтримати, не знає заздрості, щиро радіючи чужим досягненням. Нерідко її надмірною чутливістю зловживають оточуючі. Поліна в будь-якому суспільстві тримається невимушено, здається зовсім незворушною навіть у стані хвилювання.

Поступливість, була одним із значень імені Поліна в дитинстві, поступово йде. Поля відмовляється визнавати авторитети, воліє керуватися власним досвідом. Вона не схильна до конфліктів, однак чоловік, який зумів вивести її з рівноваги, стикається з тайфуном емоцій. Суперечливість – головна таємниця імені Поліна, яка змушує її в лічені хвилини стає жорсткою і безкомпромісною.

Одне із значень імені Поліна для дівчинки – чудовий смак. Пристрасть до моди зароджується в ній ще в підлітковому віці, у міру дорослішання не зникає. Навіть труднощі з фінансами не позначаються на зовнішньому вигляді Полі. Природне почуття краси дозволяє їй завжди стильно виглядати.

Двоїстість, яка притаманна значенням імені Поліна, проявляється не тільки у здатності його власниці раптово виходити з себе. Періоди активності і товариськості змінюються у Полі бажанням відпочити на самоті. Тоді вона ненадовго відгороджується від світу, щоб повернутися до нього оновленою.

Ще одна таємниця імені Поліна – надмірна схильність до самокритики. Панночка приділяє багато часу самоїдство, любить дорікати себе в скоєні помилки. Однак цей стан швидко змінюється тривалим періодом непохитної впевненості в собі.

Ім’я Поліна – значення для кар’єри

Значення і характер імені Поліна визначає і долю в Кар’єрному плані. Творчі професії – найкраще рішення для дівчини. Вона може вибрати професію актриси або співачки, стати стилістом, модельєром або художником. В будь-якій з цих сфер володарка імені Поліна відчуває себе максимально комфортно.

Що означає ім’я Поліна для захопленості кар’єрою? Професійні успіхи не грають для неї вирішальної ролі, рідко стає метою всього життя. Навіть якщо не вдається вибрати Творчу професію, вона залишається вільним художником за життя. З неї може вийти непоганий лікар або медсестра. Уміння ладити з дітьми дозволяє дівчині перетворитися у вчителя або вихователя. Товариськість відкриває дорогу в сферу журналістики, рекламного бізнесу.

Незважаючи на те, що кар’єра для Поліни значення особливого не має, її завжди цінують на роботі. Жінка не сприймає інтриг, рідко заводить ворогів у середовищі товаришів по службі. Деяких людей дратує її надмірна чесність, проте особливих проблем це якість не доставляє. Приймати вірні рішення Поліні допомагає розвинена інтуїція, цим талантом вона активно користується не тільки в професійної, але і в особистому житті.

Ім’я Поліна – значення в любові

Як складається особисте життя у власниці імені Поліна, впливає значення імені на долю? Чоловіка, який справить на неї враження, дівчина схильна ідеалізувати, що нерідко обертається проблемою. У Полі в будь-якому віці маса шанувальників, залучених зовнішньої слабкістю і крихкістю.

Що означає ім’я Поліна для відносин з протилежною статтю? Довіра і повага вкрай значущі для неї. Вона швидко розпізнає брехню завдяки розвиненій інтуїції, Не здатна пробачити зраду. Поліна, зустрівши чоловіка своєї мрії, легко пожертвує кар’єрою в ім’я сімейного щастя. Однак прагнення до незалежності все ж спонукає володарку імені Поліна поєднувати кар’єру і сім’ю.

Ім’я Поліна – значення для сім’ї

Яке значення імені Поліна для дівчинки в сімейному житті? Віддана дружина, турботлива мати такі характеристики імені Поліна в сім’ї. Роль лідера не для неї, негативні риси характеру чоловіка сприймає легко. Іноді схильність ідеалізувати Другу половину закінчується погано.

Що означає ім’я Поліна в плані материнства? У неї є всі шанси стати чудовою матір’ю. Дітей приваблює її ніжність і доброта, найчастіше вона занадто сильно балує. Поля схильна надмірно опікати власне потомство, намагається залишатися в курсі життя дорослих синів і дочок.

Любить вести Домашнє господарство володарка імені Поліна, яке значення імені для дитини в плані побутових справ? Прибирання і готування рідко стають для Полі улюбленими заняттями, однак вона блискуче з ними справляється. Її справжня пристрасть – квіти, в будинку або квартирі їх буде багато. Також дівчина любить тварин, часто заводить будинку собак і кішок. Відносини з сусідами у більшості випадків рівні.

Ім’я Поліна – значення для здоров’я

Що означає ім’я Поліна для здоров’я? З раннього дитинства вона схильна до різних захворювань. Застуди трапляються у дитини значно частіше, ніж у інших малюків. Вразливим місцем є дихальна система. У дорослому віці дівчина також швидко стомлюється, більше за інших має потребу в тривалому сні, частого відпочинку. Їй обов’язково варто приділяти увагу спорту, зберегти з дитинства пристрасть до командних ігор.

Церковне ім’я Поліна в православ’ї звучить як Аполлінарія або Пелагея. Це дозволяє стверджувати, що імена Пелагея і Поліна одне і теж. Скорочених варіантів безліч – Полечка, Полюша, Линочка.

Враховуючи, що Слабке здоров’я – єдине негативне значення імені Поліна. Батьки можуть сміливо називати доньку красивим ім’ям, модним в останні роки.