Значення імені Роман: що означає, доля і характер Роми

By | 13.07.2015

Значення імені Роман: що означає, доля і характер Роми

Коріння імені Роман йдуть глибоко в історію. В більшості версій його походження згадується переклад з латини, як римський або римлянин. Але, для повного аналізу імен європейського походження, найчастіше є і переклад з грецької мови. Ім’я перекладається як сильний чи міцний.

Роман — характеристика ім’я Роман в дитинстві Ім’я Роман значення імені і доля Роман характеристика імені і особисте життя Нумерологія — значення імені роман для хлопчика Роман характеристика ім’я по буквах

Значение имени Роман: что означает, судьба и характер Ромы

Походження імені Роман відносять до періоду розквіту римської імперії. Саме в цей період історії звернення «римлянин» стало загальним, воно означало не стільки місце походження, скільки визначення вільного і освіченої людини, наділеної певною владою. Ім’я Рома і різні його похідні: Ромео, Ромек, Ромен, Ромулус, Романо отримали широке поширення в Центральній і Східній Європі. На Русі ввійшло в ужиток після Хрещення, куди прийшло з Візантії.

Роман — характеристика імені

Значення імені Роман для хлопчика визначається волелюбність і енергійності особистості. Діти з раннього дитинства можуть доставляти батькам масу неприємностей. Вони нерідко Несерйозно ставляться до навчання, не схильні до спокійних ігор, часто перемикають свою увагу. При цьому вони абсолютно не сприймають тиску. Спроби насильно змусити їх що-небудь робити може призвести до того, що дитина навчиться не тільки приховувати свої захоплення, але й Талановито брехати.

До речі, здатність до переконання Романи отримують буквально з народження. Балакучі, дотепні й енергійні, вони легко переконують оточуючих. З них виростають Талановиті керівники і маніпулятори.

Але, нетерплячість і волелюбність цих діяльних натур нерідко стають перешкодою для отримання гідної освіти і Кар’єрного зростання. Внутрішній стрижень і честолюбство змушують отримувати гарні оцінки і отримувати визнання на роботі. Як правило, вони рідко прагнуть до влади. Їм важливо визнання і захоплення оточуючих. Саме тому Романи відмінно вливаються в Будь-який колектив, де непомітно викликають симпатію і репутацію «сорочки хлопця».

Роман в дитинстві

Рома – дуже рухливий і допитливий хлопчик. Він просто неможливий чомучка, який постійно засинає дорослих питаннями. Але, зупинити свою увагу на чому-то одне він не може. Захоплення постійно змінюються. При цьому його не можна змушувати погрозами або насильно. Романи злопам’ятні і можуть бути мстиві. Їх приваблює ризик і захоплення оточуючих, що при зовнішньому тиску може перерости в схильність до жорстокості.

Батькам важливо знати, що для Романа характеристика імені Відбивається і на здоров’ї. Гіперактивність і рухливість нерідко стають причиною частих простудних захворювань в ранньому дитинстві. До них потрібно ставитися дуже уважно, так як можливі ускладнення, навіть Розвиток астми.

Таємниця імені Роман ховається в умінні зачаровувати і «заговорювати» будь-якого опонента. Маленькі Роми з раннього дитинства улюблені не тільки мамами та бабусями, але і вчителями та вихователями. Саме тому нерідко вже у дорослому житті беруть любов слабкої статі, як щось само собою зрозуміле.

Ім’я Роман значення імені і доля

Якщо намагатися описати характер Роми в трьох словах, то це буде: вільний, енергійний, міцний. Вони постійно потрапляють в історії і стають учасниками різних витівок. Але отримують непоганий, хоч і поверхневе, освіта. Довго не можуть Визначитися з професією. Іноді навіть отримавши спеціальність та, досягнувши певних висот на роботі, кидають всі починають з нуля на новому терені.

Але, якщо вже вони обирають справу всього свого життя, то віддаються йому повністю. Тут вже більше справедливо грецьке значення імені Роман. Вони схильні до нестандартних рішень, здатні переконати опонентів і згуртувати колектив у єдину команду. Романи на хорошому рахунку у начальства, але рідко займають ключові пости. Хоча вони можуть досягти неймовірних успіхів у сферах, пов’язаних із спілкуванням і переконанням: маркетинг, політика, медіа-бізнес. Так можуть проявляти інтерес до підприємництва і, за участю хорошої команди, де будуть кмітливі і терплячі соратники, можуть досягти неймовірного успіху.

Роман характеристика імені і особисте життя

Роман – улюбленець жінок. Його зовнішність не має значення. Дотепний жартівник манить прекрасна стать, як магніт. І жінок у житті Роми багато, без них він не може прожити і дня. Зазвичай Роми не вступають у ранні шлюби, або вони виявляються нетривалими. В особистому житті Роман егоїст і сприймає любов жінок легко і без зобов’язань. Але, як не дивно, зазвичай навіть після розставання він зберігає теплі і дружні відносини. Конфлікти в його житті рідкісні.

Коли Романа знаходить справжнє кохання, для нього немає непереборних перешкод. Заради своєї обраниці, він готовий на будь-які подвиги і вчинки. Зовнішність для нього хоч і важлива, але не є головним достоїнством жінки. Його приваблюють сильні, пристрасні і неординарні натури.

Щоб побудувати гармонійні стосунки з Романом необхідно цінувати його свободу, вміти слухати і розуміти його мети в житті.

Нумерологія — значення імені роман для хлопчика

Магія чисел впливає на всі сфери нашого життя і на долю. Для імені Роман — значення числа 1. Це дуже сильний і енергійний знак. 1 – число початку, лідерства та егоїзму. Люди з цим числом імені здатні швидко приймати рішення, впливати на оточуючих. Але, є і негативні сторони такого впливу – схильність до ризику і необдуманих вчинків.

Такі люди зазвичай вміють заробляти гроші і зв’язки. У них багато друзів і шанувальників. Іноді у Романів спостерігається схильність до наслідування, саме тому особливу увагу приділяйте оточенню в період дорослішання і становлення особистості.

З числом 1 пов’язані сильні символи і талісмани:

    • Планета – Сонце • Метал – Золото • День тижня – Неділя • Зодіак – Лев • Стихія – вогонь • Тварини: Орел, Лев, Скарабей, Сокіл • Рослини: Дуб, Лавр, Кедр, Півонія, Омела, Імбир, Мигдаль, Олива, Дика троянда.

Всі ці символи мають особливе значення для імені Рома і будуть особливо корисні в оберегах і прикрасах.

Роман характеристика ім’я по буквах

Кожна буква має особливе звучання і свою енергетику. Саме тому, щоб зрозуміти, що означає ім’я Роман, необхідно провести його політерний аналіз.

Р – ця буква визначає енергійність, високий інтелект, егоїзм і самовпевненість, а також уміння розуміти і проникати в суть речей, хоча нерідко і обмежену певною консервативністю поглядів. Люди з цією буквою імені неконфліктні і товариські, але не прощають навіть незначних образ.

О – літера, що символізує глибокий внутрішній світ і зв’язок із Всесвітом. Вона визначає емоційність характеру, добре розвинену інтуїцію, високу духовність і оптимізм.

М – символ м’якості і практичності. Люди з цією буквою імені зазвичай працьовиті, можуть бути дуже уважні і дбайливі, але не стануть нав’язуватися.

А – одна з найбільш сильних і енергійних букв. Вона характерна для діяльних натур, які прагнуть до досконалості в будь-якій сфері. Нерідко визначає Творче начало, імпульсивність і егоїзм.

Н – визначає комунікабельність особистості, схильність до балакучості і творчого мислення. Також характерна в іменах людей працьовитих і чесних, але Схильних до песимізму.