Значення імені Саміра, що означає

By | 13.07.2015

Значення імені Саміра Нумерологія імені Саміра Який характер у імені Саміра Вплив імені на долю та стосунки Значення кожної букви в імені Сумісність з іншими іменами Знак і таємниця імені Саміра Короткі форми імені Саміри

Значение имени Самира, что означает

За такою теорії вважають, що ім’я Саміра позначає аналог від чоловічого імені Самір. Однозначно можна сказати, до якої національності належить ім’я Саміра, так як в кожній країні його вимовляють по-різному і зустрічається воно скрізь. Наприклад, в Туреччині дівчинку будуть називати Семрой, а в Боснії Самра.

Також є ще одне припущення, що ім’я Саміра є іншим варіантом вимови стародавнього англійського імені чоловіка, що складається з декількох частин, кожна з яких перекладається по-різному. Так як ім’я Саміра широко застосовується у мусульман, і означає «підтримує розмову», православного значення воно не має.

Значення імені Саміра

Вважається, що ім’я Саміра означає «щедра». Переклад імені Саміра з гаэльского мови буде в цьому випадку трактуватися як «сонце». Значення імені Саміра в ісламі перекладається як «підтримує розмову».

Знамениті жінки по імені Саміра:

    індійська актриса Саміра Ренді; журналістка з Саудівської Аравії Саміра Азіз; сценарист Саміра Махмальбаф.

Нумерологія імені Саміра

В нумерології ім’я Саміра позначається числом 9. Всі володарі цього числа ставляться до романтичним і імпульсивним натурам. Однак Саміри можуть мати про собі завищену думку і впасти в егоцентризм.

Який характер у імені Саміра

Значення імені Саміра надає великий вплив на характер і долю дитини в майбутньому. Воно високо шанується в східних країнах через оптимізму і твердого характеру її власниці.

Ім’я Саміра для дівчинки означає, що вона буде рости дуже рухливим і товариською дитиною. Ще в ранньому дитинстві у неї починають проявлятися таланти миротворця. Саміра не терпить сварок і конфліктних ситуацій і намагається обов’язково примирити ворогуючі сторони. На вулиці вона часто збирає бездомних або загублених тварин і тим самим намагається створити гармонію в навколишній обстановці.

Вже ставши дорослою дівчиною Саміра залишається все такою ж життєрадісною і активною, не любить довго сидіти без діла. Закінчивши щось одне, вона тут же приймається за іншу. Постійні плани не дають їй ні хвилини спокою та відпочинку. Дівчина з цим ім’ям часто намагається довести свою правоту, і через упертість може лише все ускладнювати для себе.

Друзям Саміра завжди приходить на допомогу і вміє надавати їм хорошу психологічну підтримку. Часто вона надає дружбу дуже велике значення і готова піти на все заради своїх друзів.

Особливе значення імені Саміра для дівчинки дає їй можливість виділитися серед оточуючих своїм характером. Така дівчина завжди дуже балакуча і любить веселі компанії. У багатьох випадках вона проявляє себе як навіжена і імпульсивна особистість, завжди стає центром загальної уваги. Не любить Саміра ніяких зауважень чи критики і різко реагує на них.

Хоча дівчатка, що носять ім’я Саміра, добрі і чуйні, вони часто відштовхують людей своєю нездатністю зберегти чужу таємницю. Характер тут ні причому, Саміру просто хочеться поділитися новиною з іншими.

Вплив імені на долю та стосунки

Взагалі значення імені Саміра впливає і на її долю. Дівчинка з таким ім’ям часто має завищену самооцінку і є чимось дуже егоїстичною натурою. Їй притаманне бажання домагатися більшого, і вона завжди намагається зайняти особливе становище в суспільстві. У Саміри є здатність мислити глибоко і отримувати з усього, що сталося для себе висновки.

Саміра дуже влюблива і непостійна, і це часто позначається на її особистому житті. Вона ніколи не страждає від нерозділеного кохання і відразу ж переходить у нову вир пристрастей. Стати гідною парою їй може тільки сильна особистість. Незважаючи на це, після заміжжя в сімейному житті Саміра стає доброю господинею в домі і вірною дружиною. Часто має багато дітей, яким віддає всю свою увагу.

З професій дівчина з ім’ям Саміра буде прекрасно почувати себе на керівній посаді. Вона вибирає для себе професію, де присутні порядок і чіткість. Найкраще їй підходять посаду бухгалтера, інженера чи лікаря. Завдяки своїй багатогранній натурі Саміра легко може керувати чоловічим колективом і стати військовим.

Значення кожної букви в імені

Буква «С» в імені Саміра позначає прагнення до матеріального добробуту, здоровий розум і владність.

Буква «А» є символом початку і спрагою духовного комфорту.

Буква «М» визначає турботливу особистість і попереджає власника від спокуси.

Буква «І» означає чутливість і доброту.

Буква «Р» визначає самовпевненість і здатність діяти.

Сумісність з іншими іменами

За благозвучності ім’я Саміра у дівчат добре поєднується з таким батькові:

    Муратовна; Ринатовна; Рамисовна; Маратовна; Петрівна.

Сумісність з чоловічим ім’ям:

    Віталік; Раміль; Сергій; Ярослав; Саїд; Гліб; Єгор.

Знак і таємниця імені Саміра

Для дівчинки з ім’ям Саміра оберігає планетою є Нептун. Стихія Самір — вода, а також холод і вологість. Відповідний знак зодіаку для Самір — стрілець і риби.

З рослин підходить виноград, водорості, мак, блекота, верба і гриби. З звірів: дельфін, чайка, кіт і альбатрос. Для дівчини Саміри підійде камінь аквамарин і топаз. Колір — зелений та аквамариновий. День Саміри — середа і четвер.

Короткі форми імені Саміри

Ім’я Саміра можна схиляти як Саміру або Самирие. Зменшувальні або пестливі форми імені:

    Самирочка; Самирка; Самирушка; Самирчик; Світу.