Значення імені Савелій і доля

By | 13.07.2015

Характеристика імені Савелій Риси характеру Скорочення від імені Савелій Цікаві факти про ім’я Савелій Сумісність з іменами Вплив імені на долю

Значение имени Савелий и судьба

Характеристика імені Савелій

Батьків, які обирають ім’я новонародженому маляті, цікавить питання, що означає ім’я Савелій і як воно може відбитися на характері і долі їхні чада. Ім’я Савелій – м’яке звучання, наділяє володаря величезної інтуїцією, мудрістю і внутрішньою силою. Якщо для хлопчика було вибрано ім’я Савелій, значення імені і доля дитини будуть нерозривно пов’язані. Малюк з таким нареченням має доброзичливістю і Скромним характером, але зовні часто виглядає похмурим. Савелии воліють залишатися в тіні, не ставлячи за мету здобути Лідерські позиції. Скромність і небажання виділятися з натовпу — це риси, притаманні хлопчикові з дитинства.

Малюки, які отримали від батьків таке ім’я, часто соромляться його, і з-за цього стають замкнутими, неговіркими. Таємниця імені Савелій криється в тому, що вже з малих років його власник наділяється певною привабливістю, що дозволяє йому без праці розташовувати до себе інших людей. Сильно взаємопов’язані між собою значення імені Савелій для хлопчика і доля дитини: Вони доброзичливі, неконфліктні, ласкаві й делікатні, завжди готові прийти на допомогу. Вивчаючи значення імені Савелій для хлопчика, не можна не відзначити широке коло спілкування дитини. У Савелиев дуже багато друзів, схожих на них за складом характеру.

На дорослу людину ім’я Савелій також накладає свій відбиток. Чоловіки сором’язливі і не люблять багато розмовляти. Але в той же час талановиті, не конфліктні, з великою і доброю душею. До виконання всіх справ Савелій Підходить з відповідальністю. Тих чоловіків, яким при народженні дали ім’я-Савелій, значення імені наділяє такими якостями: відсутність схильності до ризику, прекрасна інтуїція, уміння відчувати фальш і брехню.

Риси характеру

Савелій – значення цього імені говорить про надмірну скромність володаря, ця відчуженість сильно заважає в дитинстві. З-за таких рис дитині складно Влитися в новий колектив в садку і школі. Нерішучість не дозволяє хлопчикові з ім’ям Савелій висловлювати свою точку зору, він боїться, що однолітки і дорослі зрозуміють неправильно. Адаптувавшись в новому колективі, Савелій стає більш впевненим у собі, виявляє хорошу тягу до знань, тому йому не рекомендуються часті переїзди.

Дитина з таким ім’ям дуже терплячий, може довго Таїти в собі образи. Але коли терпіння закінчується, Савелій вихлюпує свої емоції дуже яскраво. Деякі переживання він буде збирати кілька років, поки не станеться зрив, який може знищити відносини.

На вибір імені Савелій значення імені, характер і доля немовляти роблять вирішальний вплив. Батьки, нарікаючи так свого малюка, враховують той факт, що багато Савелии добрі в душі, чуйні та милосердні. Заради близьких людей Савелій навіть готовий зробити подвиг.

У дитини, якого при народженні назвали Савелій, значення імені зумовлює наявність хороших психологічних знань і відмінною інтуїції. Ця людина не любить марнослів’я, гри на публіку, вираження своїх почуттів і емоцій. Але, незважаючи на скритність і скромність, Савелій обов’язково допомагає друзям в скрутну хвилину. Якщо новонародженому батьки хочуть дати ім’я Савелій, значення імені для дитини треба дізнатися заздалегідь. Практично всі Савелии володіють тонкою душевною натурою, вміють слухати, завжди висловлюють свою готовність вирішувати чужі проблеми. Чоловіки з таким ім’ям схильні до глибинного аналізу проблеми і пошуку рішень для неї. Але при цьому свої переживання Савелій зберігає глибоко всередині і нікому про них не розповідає.

Ім’я Савелій, походження і значення якого обумовлюють певну інертність і пасивність людини, належить порядним людям, що володіє глибоким почуттям відповідальності. Такі якості допомагають Савелію жити без пригод і крутих життєвих поворотів. Така людина вважає за краще йти по життю, не претендуючи на лідерство.

Скорочення від імені Савелій

У дитинстві Савелія батьки називають зменшувально-пестливим ім’ям Сава (Сава). І тут у багатьох виникає питання – ім’я Сава і Савелій одне і те ж, чи ні? Насправді, якщо хлопчика назвали Савелій, скорочене ім’я для нього буде Сава, Савушка. Сава – ім’я грецького походження, у той час як Савелій має давньоєврейські (за деякими даними – латинські) коріння. Таким чином, Савелій і Сава – різні імена. Батьки повинні це враховувати, ласкаво називаючи свого малюка. Але навіть незважаючи на це, деякі люди сходяться на думці, що ім’я Сава і Савелій – одне і те ж. Неправильне скорочення імені сильно впливає на долю і характер дитини.

Потрібно також брати до уваги і той факт, що, якщо хлопчика звуть Савелій, значення ласкательного імені (Сава, Савушка) матиме дещо інший вплив на формування особистості. Якщо батьки будуть вдома називати його Савой, то дитина придбає суперечливу натуру. М’якість характеру у нього буде поєднуватися з твердістю, пасивність – з цілеспрямованістю і наполегливістю, спокій – з підвищеною активністю і збудливістю. Савелии, яких в дитинстві називали Савами, постійно і в усьому сумніваються, але це не заважає їм швидко реагувати на сформовану ситуацію та приймати вірні рішення для усунення проблем.

Цікаві факти про ім’я Савелій

У людини, що носить ім’я Савелій, значення імені і доля тісно переплетені. Тому батькам варто спочатку уточнити, що означає ім’я Савелій, а вже потім нарікати їм новонародженого. Цікаво, що серед відомих людей теж є Савелии. Незважаючи на скромність і нерішучість, якими наділяє людину це ім’я, Савелии можуть досягти успіху в тій діяльності, яка їм цікава. Наприклад, Савелій Крамаров зміг стати відомим радянським актором, Савелій Дудаков досяг успіху в галузі історії, Савелій Тартаковер був шахістом і зміг дістати звання найсильнішого шахового теоретика, ну а Савелій Грінберг прославився гарними віршами.

Ім’я Савелій пов’язано з такими цікавими даними:

      Савелиям підходять дівчата, які народилися

Під сузір’ям Рака

    або Близнюків. Планетою, що відповідає цьому імені, вважається Плутон (для Сави – Марс). Святим покровителем хлопчика є Савелій Перська. Основними оберегами для Савелія виступають сердолік, вогненний опал. Тварина-оберіг для Савелія — рак-самітник. Савелію підходять сині, оранжеві, блакитні та червоні кольори.

Вибираючи для хлопчика ім’я Савелій, походження і значення якого дуже впливають на долю новонародженого, батьки повинні Враховувати й знак Зодіаку, під яким народилася дитина. Характеристиками імені Савелій більшою мірою відповідає Сузір’я Тельця. Саме цей знак збереже позитивні риси характеру (доброту, миролюбність, лагідність) і додасть ті якості, яких Савелію не вистачає (рішучість, терплячість, відкритість).

Сумісність з іменами

Значення імені Савелій для хлопчика батькам потрібно знати ще й тому, що воно впливає на особисте життя. Багато Савелии – чудові сім’янини, але одружуються, як правило, пізно. Своє життя чоловік з ім’ям Савелій пов’язує з чутливою, відповідальною і Господарської жінкою. Савелій з радістю поступиться лідерські позиції в родині чоловіка.

Він буде прекрасним і уважним батьком, турботливим чоловіком. Він завжди намагається вникати у справи і проблеми дитини. Процес виховання дітей Савелій будує на взаєморозумінні та повазі, він ніколи не буде суворий зі своїм нащадком. Таке ставлення батька формує у дітей почуття послуху та поваги до старших.

Побудувати хорошу сім’ю у Савелія напевно вийде з жінками по імені Галина, Лариса, Людмила. А ось у шлюбі з Оленою, Таїсією, Антоніною у Савелія буде не все гладко – в родині раз виникатимуть розбіжності.

Вплив імені на долю

Батьки, вибравши для свого малюка ім’я Савелій, значення імені для дитини повинні брати до уваги, адже від нього буде Залежати здоров’я, кар’єра і Сімейні відносини. Ім’я чинить сильний вплив на всі сфери життєдіяльності людини:

    Здоров’я. Володарі імені Савелій мають відмінне здоров’я. Іноді, правда, їх організм схильний до алергії, а маленькі Савелии часто страждають захворюваннями вуха, носа і горла. Але, завдяки гарному імунітету всі хвороби у них дуже швидко виліковуються до періоду статевого дозрівання.
    Кар’єра. Людина по імені Савелій, значення імені, характер і доля якого пов’язані між собою, довго не може знайти для себе підходящу професію. Для нього більше підходить робота, що не вимагає високої активності і прямого спілкування зі сторонніми людьми. Найкращими професіями для Савелія будуть науковий співробітник, програміст, механік, ювелір, годинникар, бухгалтер, ветеринар.