Значення імені Сергій: що означає, доля та походження

By | 13.07.2015

І

Значення імені Сергій: що означає, доля та походження

Ім’я Сергій (в древній Русі – Сергиян, Сергій) взяла початок від гордого римського родового імені римлян – Сергіус. Значення імені Сергій тоді було «високоповажний», «високий», «шановний, шанований». Походження імені Сергій пов’язано з величчю і славою Стародавнього Риму, і це можна вловити в його звучанні. Зараз варіант Сергій вживається в мовленні священиків та урочистих промовах на особливих офіційних заходах. Що означає ім’я Сергій в наш час? Як би воно не вживалося, це ім’я уособлює надійність у поєднанні з ніжністю, сутність справжньої особистості, пронизаної світлом згори.

Позначення імені Сергій Значення імені Сергій для хлопчика і доля дитини Що означає ім’я Сергій, в характері Ім’я Сергій — значення імені й долі в плані пристосовності Ім’я Сергій – значення імені і доля Сергій – значення імені, характер і доля будинку і в кар’єрі Що позначає ім’я Сергій в любові

Значение имени Сергей: что означает, судьба и происхождение

Позначення імені Сергій

Ім’я ввібрало в себе риси людей, які жили в Росії, починаючи від Європи і закінчуючи островами Камчатки. Воно було поширене практично у всіх областях, і його люблять досі. Мода на ім’я Сергій не проходила практично ніколи, і сьогодні багато батьки називають своїх хлопчиків цим ім’ям. Сергій, переклад імені якого «високий», ще пару десятків років назад трохи поступалося за популярністю Олександру (якщо судити по записах Загсів), але зараз позиції практично зрівнялися.

Що означає ім’я Сергій з позиції святих, і коли відзначаються іменини? У чоловіків, названих так, є свої покровителі. Найвідоміший – це Сергій Валаамский, чудотворець, заклав Валаамский монастир. Преподобний святий навертав у православ’я карельське населення, а іменини його прийнято відзначати 11 липня і 24 вересня.

Не менш популярні покровителі Сергій Обнорскій (20 жовтня), Сергій Печерський (11 жовтня). Про значення імені Сергій для хлопчика і про долю багато батьків думають, згадуючи саме цих святих. Особливо виділяється серед покровителів ігумен Сергій Радонезький. Він ще дитиною вражав всіх оточуючих смиренням, не грав в ігри з однолітками і був побожний. Сергій Радонезький заснував Троїце-Сергієву Лавру, а ще він благословляв російські війська на Куликовську битву. Іменини його 18 липня, 5 жовтня.

Що означає ім’я Сергій для чоловіка? Таємницю імені Сергій відкриває і астрологія. По зодіаку Сергій Ближче всього до Ваг, з планет ж протегує Венера. Відповідні кольори – сірий, червоний, зелений. Ідеальний талісман для Сергія – перли.

Значення імені Сергій для хлопчика і доля дитини

Давайте подивимося, що позначає ім’я Сергій для хлопчика в дитинстві і юності. У значенні імені Сергій значиться те, що він фантазер. Іноді примхливість ідей доводить дитини до абсолютно геніальних думок. Багато винахідників носили це ім’я, так що, називаючи дитину Сергієм, батьки ризикують отримати маленького і талановитого непосиду. У його мисленні гармонійно поєднуються процеси аналізу та синтезу. Сергію по зубах математичні та Логічні задачі, що всі види діяльності, де потрібно просторове мислення.

У характеристиці імені Сергій особливо цікаво те, що про нього говорять багато і все. Дивно те, що ті, хто перебуває з ним поруч, можуть і посваритися з Сергієм, але на віддалі будуть відгукуватися добре. Це свідчить про те, що з Сергієм не може бути нудно. Значення імені Сергій таке, що вже з дитинства малюка будуть поважати і цінувати.

Сергію подобається хороша музика, якісні фільми. Ще зі школи він із задоволенням бере участь у шкільних театральних постановках. Значення імені Сергій для хлопчиків дуже цікава в тому плані, що вони мають відмінно розвинене почуття гумору. Сергія, як і дорослі Сергії обожнюють анекдоти, люблять весело проводити час в компанії.

Сергій має Непогане здоров’я, але батькам з дитинства необхідно берегти нервову систему дитини. Треба навчити хлопчика розрізняти фантазію і реальність, тому що він може придумати таке, що здивуються навіть вчителі. Сергійка кілька болючі, але потім швидко міцнішають, особливо якщо Йдуть у спорт. Маленьким Сергеям потрібно багато спати, т. к. вони швидко стомлюються, хоча й не подають виду. Вразливими органами хлопчиків є голова, сечостатева система.

Що означає ім’я Сергій, в характері

Про значення імені Сергій не можна судити однозначно. З одного боку, він приховує в собі доброзичливість і товариськість, з іншого – нез’ясовні зміни у поведінці і глибоко заховані емоції. Особлива прикметна риса Сергія в тому, що цікаві ідеї б’ють з нього фонтаном. Він здатний створити те, що до нього не створювали. Що найцінніше – Сергій з командою метикованих помічників завжди зможе втілити свої задуми в життя. Працює він з почуттям, з толком, сумлінно, не приховує помилок і недоліків, не звеличує своїх достоїнств.

Що означає ім’я Сергій, якщо вдаватися Глибше в характер? В юності Сергій віддає перевагу стримувати емоції. Можливо, він буде захоплюватися активними видами спорту, щоб погасити в собі зайву емоційність. У старшому віці Сергії стають більш чуйними, можуть переживати за близьких людей дуже сильно. У побуті чоловіки з цим ім’ям охайні, не терплять безладу і намагаються все підлаштувати під свої потреби. Сергій навряд чи буде скандалити, він, виявивши несправності, постарається зробити все сам. Сергій відрізняється своєю працьовитістю і талантом. Він любить майструвати з дерева, і часто з-під рук Сергія виходять досить цікаві речі.

Ім’я Сергій — значення імені й долі в плані пристосовності

Якщо мама вирішить обрати для сина ім’я Сергій, походженням і значенням слід надавати велике значення. Чоловіки в більш зрілому віці іноді переоцінює себе, не думаючи про хитрощі своїх недоброзичливців. Сергію легко пристосуватися до життя, але важко проникати в глибини особистості окремих людей. Деколи цьому заважає Надмірна образливість. Але Другу половинку він буде намагатися зрозуміти на максимум. Сергії не люблять довгих посиденьок з випивкою, але від алкоголю у свята не відмовляться. Вони вірні і хороші друзі. Що ще добре – Сергії не агресивні, хоча є в них якась недовірливість.

Ім’я Сергій – значення імені і доля

Вже походження імені Сергій зрозуміла велика доля. Він отримає від життя те, що поставить пріоритетом. У Сергія дивним чином поєднуються абсолютно протилежні якості – м’якість і непохитність, рішучість і нерозсудливість. Характеристика імені Сергій неоднозначна. Чоловіки з цим ім’ям часто стають акторами або «хлопцями-сорочками», щоб привернути увагу.

Доля дарує Сергію шлях по купинах, але без особливих падінь, втім, як і без особливих злетів. Висоту «життєвого польоту» він визначить сам, і вона може бути дуже великий. Сергію іноді будуть глибини таємничого і незбагненного звичайним людям світу, і якщо він зможе вловити подих вічності і зрозуміти послання Всесвіту, то зможе стати щасливою людиною. Ось таке непросте ім’я Сергій. Походження і значення його, як бачите, варто знати кожному його власникові.

Сергій – значення імені, характер і доля будинку і в кар’єрі

Що означає ім’я Сергій в сім’ї? Його близькі люди (домочадці) деколи відчувають труднощі в спілкуванні з ним, так як він часом непередбачуваний. Неясно, яка риса характеру проявиться в конкретну мить. Це доведеться врахувати майбутній дружині Сергія – доведеться підлаштовуватися під чоловіка. Але вона трохи втратить, а отримає ще більше – чоловік відповість за все турботою, повагою і Вірністю партнеру.

Після народження дітей Сергій остаточно «осяде» в лоні сім’ї. Це чудовий батько, ласкавий і ніжний. Охоче допомагає дружині у Справах з дому, майстер на всі руки. Якщо виникають розбіжності, Сергій не сперечається з піною у рота, наполегливо доводячи свою точку зору. При розумних аргументів він першим піде на «світ». В цьому і є таємниця імені Сергій: треба відчувати людину всією душею, і він розкриється сам до кінця.

З роботою у Сергія складається не завжди і не відразу. Йому потрібно таке місце, де він проявить себе у всій повноті і покаже свій професіоналізм. Вдалими виявляться для нього творчих професій: художника, музиканта, актора, письменника. Також Сергія може залучити робота в рекламних агентствах, де він зможе показати себе майстром перевтілення. А якщо вже він дійде до крісла керівника, то його підлеглим спуску не буде. Сергій зможе дуже віртуозно тримати в руках кермо навіть великою компанією, і при цьому знати поіменно навіть працівників дрібного ланки.

Що означає ім’я Сергій в любові

У Сергія в пріоритеті відчуття, ніж безпосередні бажання. Сексуальність визначається почуттями до партнерки. Якщо вона чимось не влаштовує Сергія в глибині душі, то це, безсумнівно, позначиться на сексуальності – тут він ідеаліст. Але якщо чоловік на ім’я Сергій знайде свою половинку, то їй невимовно пощастило. Дружина Сергія буде жити без дефіциту ласки, з повним усвідомленням того, що Її кохає чоловік. Сергій завжди буде проявляти благородство, навіть у ліжку.

У супутниці життя Сергію краще вибирати жінок на ім’я Єлизавета, Людмила, Аліса, Тетяна, Ірина, Галина. Складнощі можуть виникнути з Валентиною, Риммою, Оленою, Аллою, Вірою.