Значення родимок на обличчі: у жінки, чоловіки, що означають?

By | 11.07.2015

Вчені досі не можуть дати точної відповіді на питання: навіщо людині потрібні родимки і родимі плями. Цікаво, що при науковому дослідженні в Лондонському Королівському коледжі, в якому взяли участь більше тисячі жінок різних віків, було зроблено дивовижне відкриття: чим більше новоутворень на тілі у вигляді родимок, тим менше ризик захворювання остеопорозом. Більше того, вчені стверджують, що означають родимки на обличчі розвинене зір і слух, витривала серце і пластичні м’язи

Значення родимок на обличчі: у жінки, чоловіки, що означають?

Вчені досі не можуть дати точної відповіді на питання: навіщо людині потрібні родимки і родимі плями. Цікаво, що при науковому дослідженні в Лондонському Королівському коледжі, в якому взяли участь більше тисячі жінок різних віків, було зроблено дивовижне відкриття: чим більше новоутворень на тілі у вигляді родимок, тим менше ризик захворювання остеопорозом. Більше того, вчені стверджують, що означають родимки на обличчі розвинене зір і слух, витривала серце і пластичні м’язи.

Родимки на обличчі і їх значення Родимки на обличчі: значення кольору та розташування Значення родимок на обличчі у жінок Родимки на обличчі та їх значення у чоловіків

Значение родинок на лице: у женщины, у мужчины, что означают?

Родимки на обличчі і їх значення

З точки зору містиків, родимки на обличчі мають безпосередній вплив на долю їх володаря. Найсильніше вплив мають вроджені родимки. Але часто основна кількість новоутворень є набутими протягом життя.

Багато хто задається питанням: що означають родимки на обличчі жінки. У родимки, отриманих від народження, знаходиться унікальна інформація, яка лише чекає свого часу для втілення в життя. Так само, родимки називають Кармічними відмітинами, в залежності від розміру, кольору, щільності і розташування – трактують долю людини.

Знаючи, що означають родимки на обличчі, можна легко визначити характер співрозмовника, його нахили і наміри.

Родимки на обличчі: значення кольору та розташування

Якщо родимки, розташовані в нижній частині обличчя – жінка проживе спокійне і щасливе життя. Володарка родимок в лівій частині особи – стурбована труднощами, її життя наповнена нескінченною низкою перешкод і негараздів.

Коричневі родимки свідчать про спокійну і миролюбну вдачу. Червоні є ознакою надмірної дратівливості і підвищеної уваги до власної персони. Володарки червоних родимок знаходяться в довгому пошуку других половинок, причиною цього також є їх буйний норов.

Чорні родимки зустрічаються вкрай рідко. Про свого хазяїна вони можуть розповісти багато цікавого, наприклад, що людина досить жорстокий по натурі і стриманий у почуттях.

Родимка на голові під волоссям – значення сильній залежності від шкідливих речовин (харчування, куріння, алкоголь).

Значення родимок на обличчі у жінок

Родимки навколо очей:

    • Праворуч від лівого ока – жінка страждає від нерозуміння з оточуючими людьми. Плямочка на зовнішньому куточку ока може означати легковажність і непостійність дівчата; • Праве верхнє віко – явна ознака яскравою сексуальної жіночої енергії. Але буденне життя слабо цікавить таку дівчину; • Ліве верхнє віко – жінка сприйнятлива до нової інформації, схильна до самоосвіти і постійного пізнання навколишнього і внутрішнього світу.

Родимка на губі, значення:

    • Родимка над губою праворуч у жінок – значення доленосної зустрічі в ранній юності. А ось якщо родимка над губою зліва у жінок – значення, що дівчину чекає щасливий і міцний шлюб. • Знизу родимка на губі – що означає замкнутість. Така дівчина погано ладить з незнайомими людьми та володіє слабкою волею. • Родимка на губі, що означає цілісну особистість. Зустрічаються у щасливих та гармонійних людей. Вони досить життєлюбний і активні. • Родимка над губою зліва у жінок – значення фінансової залежності і нестабільності.

Родимка на вусі – значення багатства і слави.

Родимки на бровах – хороший знак. Цятка по центру – до багатства і влади. На лівій частині брів – міцне заміжжя по любові і злагоди.

Що означає родимка на лівій щоці? Така жінка владна і темпераментна. Основа її характеру – наполегливість і наполегливість.

Родимка на правій щоці у жінок – значення успішності.

Родимка на підборідді – значення великодушності й щедрості.

Родимки у центрі скронь – до спокійного життя. Якщо родимки зростає темний і жорсткий волосся – відсутність особистого життя, незадоволеність собою і власними дітьми.

Значення несподіваних родимок на обличчі у жінок, зокрема: на лобі, може означати швидку вагітність.

Що означає родимка на носі:

    • Якщо знизу родимка на носі – значення успішної кар’єри і хорошої прибутку. • На кінчику носа – свідоцтво надмірної цілеспрямованості. • На ніздрі – пророкує не коханого чоловіка.

Родимки на шиї – це значення сильної релігійності жінки. Крім того, містики впевнені, що означає родимка на шиї жінку однолюбивую і вірну.

Родимки на обличчі та їх значення у чоловіків

Родимки навколо очей:

    • Праворуч від лівого ока – важкий шлях до успіху. • Червоні родимки характеризують прихованого філософа, а чорні пророкують ранню втрату рідних і близьких. • Праворуч від правого ока – успіх у будь-яких підприємницьких починаннях. • Родимка на правому столітті – тривожний знак. Трактується як оманливість в доленосний вибір.

Родимка на губі, значення:

    • Над верхньою губою – говорить про яскравої індивідуальності і неповторною харизмою. • Чоловік з родимкою на верхній губі – душа компанії і веселун. Він, немов магніт, притягує до себе протилежну стать. •Родимка на нижній губі – розкриває працелюбний характер чоловіка, потяг до освіти і віртуозне володіння власною професією.

Якщо родимка знаходиться на правій брові – молода людина буде багатий і щасливий. Якщо на лівій – хронічні і, найчастіше, невиліковні захворювання своїх дітей.

Родимка на вусі – значення крутійства і обману.

Природжені борці і переможці мають родимі плямки на правій вилиці. Слабкі натури, що воліють плисти за течією – мають відмітини на лівій вилиці.

Родимка на підборідді – значення егоїстичності і поганого характеру.

Молода людина з родимкою на правій скроні – воліє самотність у житті, його відрізняє фінансовий дар. Його стан, як правило, дуже сильно перевищує добробут оточуючих.

Що означає родимка на лівій щоці у чоловіків? Вони спокійні, романтичні і мрійливі.

Родимки на обличчі та їх значення у чоловіків в центрі лоба, характеризує надмірне чоловіче впертість, а іноді й жорстокість. Родимка на правій стороні чола – віщує щастя і удачу, на лівій – сімейні чвари.

Чоловіки з родимкою на ніздрі – багатодітні батьки. Що означає родимка на носі біля його основи – це може означати важке дитинство, але забезпеченість в зрілі роки.

Родимки на шиї – це значення духовно розвиненого чоловіки, але при цьому досить егоїстичного. За запевненнями містиків, що означає родимка на шиї ззаду у чоловіків – нещастя, а спереду – зберуть самий завидний урожай життя. Родимка на голові під волоссям – значення могутнього маніпулятора.