Золоте весілля (скільки років): поздоровлення, сценарій для дому, родини

By | 11.07.2015

Золоте весілля – це дуже велика подія. Не кожна пара проходить разом всі випробування і доживає до такого ювілею. Саме тому його завжди зазначають в колі близьких людей. В першу чергу враховується під час святкування золотого весілля, скільки років прожили подружжя разом. За 50 років вони побачили багато хорошого і поганого, у них з’явилися діти і онуки, тому вони гідні великого торжества з усіма традиціями і святкуванням. При цьому можна відтворити повторення цієї весілля і зробити приємне ювілярам. Важливо красиво оформити і скласти привітання з золотим весіллям. Зайнятися цим можуть діти або онуки

Золоте весілля (скільки років): поздоровлення, сценарій для дому, родини

Золоте весілля – це дуже велика подія. Не кожна пара проходить разом всі випробування і доживає до такого ювілею. Саме тому його завжди зазначають в колі близьких людей. В першу чергу враховується під час святкування золотого весілля, скільки років прожили подружжя разом. За 50 років вони побачили багато хорошого і поганого, у них з’явилися діти і онуки, тому вони гідні великого торжества З усіма традиціями і святкуванням. При цьому можна відтворити повторення цієї весілля і зробити приємне ювілярам. Важливо красиво оформити і скласти привітання з золотим весіллям. Зайнятися цим можуть діти або онуки.

Значення золотого весілля Сценарій золотого весілля вдома в колі сім’ї Конкурси на золоте весілля Вітання на золоте весілля

Золотая свадьба (сколько лет): поздравления, сценарий для дома, семьи

Значення золотого весілля

Для багатьох відіграє велику символічну роль те, скільки років золоте весілля означає. Назва цієї річниці йде від благородного металу. Це свого роду символ, адже золото цінується тим, що воно може протистояти різноманітним зовнішнім впливам. Так і сімейна пара за 50 років протистояла ударам долі і різних складних ситуацій. При цьому золоті вироби залишаються незмінними протягом багатьох років. Так само вважається, що та любов подружжя залишається, як і раніше такою ж сильною, адже вони змогли прожити 50 років спільного життя.

Святкування золотого весілля зазвичай проводиться пишно та розкішно. Часто саме близькі люди беруть участь в її організації. Самі ювіляри лише насолоджуються торжеством, підготовленим в їх честь. В цей день зазвичай проводяться особливі ритуали і традиції. Можна продумати справжній сценарій золотого весілля і зробити все красиво. Велике значення буде мати місце проведення свята. Незважаючи на те, що частіше люди стали вдаватися до організації його в ресторанах, провести таку подію можна і в домашній обстановці, яка ближча ювілярам.

Сценарій золотого весілля вдома в колі сім’ї

Підготовку до свята слід починати заздалегідь. Сценарій золотого весілля в домашніх умовах зробити нескладно. Тут можна проявити трохи фантазії і оформити всі без допомоги фахівців. Для початку слід продумати оформлення кімнати, де буде проводитися захід. Так як відзначається дата вважається золотою, то і в оформленні повинні бути присутніми золоті елементи. Це можуть бути кульки, фігури з золотистої паперу, гірлянди, метелики, квіти і мн. ін. Окремо потрібно оформити і столик подружжя. Він повинен бути на виду, щоб всі гості могли їх бачити і говорити свої вітання з золотим весіллям в прозі і віршах.

Проводити свято може хтось з родичів ювілярів. Нерідко цим займаються їхні онуки. Вони повинні заздалегідь скласти сценарій золотого весілля в колі сім’ї. Гостям краще зібратися до того, як у кімнату прийдуть ювіляри. Гості повинні зустріти їх оплесками і обсипати золотом. У його ролі можуть виступати монетки або блискітки. Після цього всі можуть сідати за стіл.

На заході обов’язково повинен бути виділений ведучий, який і буде проводити всі необхідні обряди. У сценарій золотого весілля в колі сім’ї можна включити:

   • В кінці вечора в сценарій золотого весілля в колі сім’ї слід додати запалювання та передачу свічки. На відміну від першої весілля передавати її будуть ювіляри своїм дочкам і онукам. • Одним з традиційних обрядів може бути

Обмін кільцями

   . Золоті ювіляри повинні одягнути їх один одному, як і 50 років тому. Старі кільця вони повинні віддати своїм дітям. Таким чином, вони віддають частинку щастя. За бажанням такий обряд можна не включати в сценарій золотого весілля. • Ще одна традиція, яку варто передбачити при проведенні урочистості – це заломлення короваю. Спочатку від нього відламують по шматку подружжя, а потім всі гості. Це буде символізувати достаток і щастя, які повинні супроводжувати сімейній парі протягом такого ж періоду. У цей момент можуть бути сказані красиві привітання з золотим весіллям і вірші від всіх гостей. • Протягом усього вечора ювіляри будуть приймати вітання з золотим весіллям у віршах і прозі, а наостанок не зайвим буде кинути і

Букет нареченої

   (якщо він передбачений). Ловити його будуть усі бажаючі жінки і дівчата. Таким чином, «золота наречена» поділиться з ними

Сімейним щастям

  , і бажання прожити в шлюбі стільки ж, скільки і вона сама.

Крім традиційних обрядів в сценарій слід включити і конкурси на золоте весілля, які повинні проводитися періодично протягом святкування торжества.

Конкурси на золоте весілля

Одним з конкурсів можна перевірити, наскільки ювіляри добре знають свою сім’ю. Заздалегідь потрібно підготувати аркуші з написами дати народження дітей і онуків. Ювілярам слід запропонувати витягати по черзі ці листки і відповідати, що саме означає та чи інша дата. Особливо актуальний цей конкурс, коли дітей та онуків дуже багато. Відповідати можна по черзі або разом. Це може бути таке своєрідне привітання з золотим весіллям мами і тата.

Ще один цікавий конкурс – «хто в сім’ї господар». Для самих ювілярів відповідь на це питання вже вирішене, але тепер гості повинні будуть зробити свій вибір, виходячи з їх спостережень. Їм потрібно роздати підготовлені бюлетені, в яких вони і зроблять свій вибір. Переможцю можна буде вручити грамоту або титул «Золотий господар сім’ї». Таке своєрідне привітання з золотим весіллям, обов’язково їм сподобаються. Крім цього, можна придумати ще безліч цікавих конкурсів на золоте весілля для гостей і самих ювілярів.

Привітання на золоте весілля

При підготовці до свята не варто забувати про привітання. Вони повинні бути такими, що запам’ятовуються і трогающими серця літніх ювілярів. У першу чергу це відноситься до привітань з золотим весіллям від дітей та онуків. Крім банальних подарунків, можна зняти фільм про життя батьків або зробити слайд-шоу з фотографій. Показати це можна на великому екрані. Супроводжувати всі дія може привітання з золотим весіллям в прозі або віршах власного виробництва.

Маленькі і дорослі таланти можуть зробити невеликий концерт з віршами, піснями і танцями. Таке привітання з золотим весіллям батькам буде їм дуже приємно. Влаштовуючи таке торжество, необхідно зробити так, щоб все це йшло від серця. В цьому випадку все вийде душевно і не награно. Краще сказати привітання з золотим весіллям своїми словами, але з великою любов’ю, ніж прочитати завчені вірші, які не будуть нічого означати. Потрібно пам’ятати про те, що за подію відзначають ювіляри і постаратися зробити для них незабутнє свято.